Typ: Over + 182.5 pkt

Kurs: 2.04

ENDERMAN

4 x typer dnia, 18 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Cześć wszystkim typerom!!! Mamy dziś piąteczek 22 stycznia i czas na kolejny mój typ dla Was ode mnie. Nie było mnie tu trochę, ale jakoś nie pierwszy raz trochę się zniechęciłem po błędach, a ostatni to z tego NBA gdzie wymyśliłem sobie over w jakimś tam meczu chyba Toronto Raptors z jakimś tam słabszym zespołem i oczywiście był under. Po przerwie może spróbuje siatkòwki kobiecej. Polska Liga Siatkòwki Kobiecej i mecz z godziny 20:30 w którym to BKS Bielsko Biała zagra z Budowlanymi Łòdź. Trzeba przyznać, że dobrze te drużyny grają. BKS Bielsko Biała miejsce 6, 16 meczy i 29 pkt. W Bielsku Białej 6 miejsce, 8 meczy i 12 pkt. Budowlani Łòdź miejsce 4, 15 meczy i 31 pkt. Na wyjeździe drużyna z Łodzi zagrała 7 meczy w których zdobył 14 pkt. Bielsko Biała dwa ostatnie mecze przegrała u siebie. Najpierw z mks Kalisz 0 do 3, a potem z Chemikiem Police 2 do 3. Budowlani Łòdź po serii kilku zwycięstw ostatni mecz przegrali w Radomiu 1 do 3. Tak patrzę na te statystyki i od razu wychodzi mi w żadnym wypadku krótki mecz. Wręcz przeciwnie tu będzie długi mecz. Na moje minimum 4 sety i minimum 183 pkt