Typ: HA Mecz handicap punktowy: Legionowo K -6.5 pkt

baner

Autor:

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników strony twojtyp.pl. Na poniedziałek spróbuję przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej kobiet: TAURON Liga - Kolejka 16. O godzinie 20.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Joker Świecie K - Legionowo K. Gospodynie tego meczu w ostatnim spotkaniu trochę niespodziewanie wygrały na wyjeździe z MKS Kalisz K 2 : 3. Joker w tamtym meczu wygrał 1 seta, jak i wygrał tie break co finalnie zakończyło się ich wygraną. Goście analizowanego spotkania w ostatnim swoim meczu przegrały grając na wyjeździe z Budowlanie Łódź K 3 : 1. Pierwszy set w tamtym meczu wygrały jednak kolejne sety już należały do przeciwniczek. Mimo że w drugim secie jeszcze powalczyły (31 : 29) to kolejne to już dominacją przeciwniczek (oba kolejne sety do 17) Ostatni bezpośredni mecz pomiędzy Joker K a Legionowo K był 17 października tamtego roku i górą w tym meczu była drużyna Jokera, która wygrała w roli gościa 0 : 3. Wcześniej bo 11 grudnia 2019 r. Legionowo K grając u siebie wygrały z tą drużyną 3 : 1. Była to wtedy pewnego rodzaju niespodzianka, kurs na wygraną Jokera wtedy wynosił ponad 4. Wcześniej drużyny te zagrały towarzysko i Legionowo K wygrał w sierpniu 2020 r. 4 : 1 (mecz rozegrany na specjalnych warunkach – za zgodą drużyn zagrano 2 dodatkowe sety). Tym razem myślę że niespodzianki nie będzie i że w miarę pewnie Legionowo K, które zajmuje 8 pozycję w tabeli ogra 11 czyli przed ostatnią drużynę. Myślę że Legionowo K wygra przynajmniej różnicą 7 punktów. Kurs na to w portalu bukmacherskim Fortuna wynosi 1.93. Pozdrawiam