Typ: Over 1 set liczba punktów: powyżej 43.5

Kurs: 2.05

Partner: lvbet

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Na poniedziałek mam i dodam typ z Polskiej Ligi Siatkówki. Na godzinę 18.00 wyznaczono meczpomiędzy następującymi drużynami: ŁKS Łódź K - Piła K. Drużyna gospodarzy jest po dwóch meczach w Lidze Mistrzów Kobiet i całkiem nieźle w tamtych meczach wypadły bo wygrały oba mecze - pierwszy czyli ten ostatni 0 : 3 a drugi cześniejszy po tie-breaku 2 : 3. Po przeciwnej stronie mamy zespół Piły któremu to zespołowi nie wiedzie się najlepiej w Polskiej Lidze Siatkówki. Ostatni mecz przegrały z Wrocławiem K zaś wcześniejszy z Bielsko - Białą. Zespół ten zajmuje ostatnie miejsce w tabeli zaś drużyna gospodyń jest na czwartym miejscu. Patrząc na bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami to na 5 meczy 4 z nich wygrały analizowane gospodynie zaś jeden należał do zespołu gości. Ja mimo wszystko uważam że pierwszy set to będzie set niekoniecznie na rzecz gospodyń i myślę że padnie w nim przynajmniej 43.5 punkta.  Zespołowi ŁKS nieźle poszło w rozgrywkach Ligi Mistrzyń i myślę że ich koncentracja na początku meczu niekoniecznie będzie najlepsza. Kurs na liczbę pkt over 43.5 w Lv bet teraz wynosi 2.05. Stad jest to całkiem dobry kurs który przy dobrych wiatrach powinien wejść. Pozdrawiam i do następnej analizę meczu.