Typ: HA 1. set handicap punktowy: MKS Kalisz K +6.5

Kurs: 1.6

Partner: lvbet

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników strony twojtyp.pl. Na dziś spróbuję jeszcze przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej kobiet: TAURON Liga - Kolejka 17. O godzinie 20.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: MKS Kalisz K - Chemik Police K Gospodynie tego meczu w 4 swoich ostatnich meczach odnoszą przegrane. Ostatnio przegrały na wyjeździe z ŁKS Łódź 3 : 1, wcześniej z Bydgoszczą K na wyjeździe 3 : 0 przegrały. W tabeli są na 8. miejscu i mają 23 pkt na swoim koncie z bilansem setów 30 : 34. Goście analizowanego spotkania w ostatnim swoim meczu grały z Legionowo K u siebie i wygrały 3 : 0 zaś wcześniej także u siebie wygrały z ŁKS Łódź też 3 : 0. W tabeli są na 5. miejscu i mają 30 pkt z bilansem setów 37 : 22. Kursy są sporo wyższe na gospodynie niż na gości tego meczu i jak pokazuje strona flashscore.pl raczej spadają na gospodynie, choć cały czas są bardzo wysokie – na ich wygraną aktualnie minimalny kurs jest na Fortunie i wynosi 7,80. Do tej pory w 5 ostatnich meczach Chemik Police K wygrywał wszystkie z tym przeciwnikiem. Mimo to ja stawiam w tym meczu na zespół gospodyń w pierwszym secie, a dokładniej na to że w pierwszym secie zagrają poprawnie i że nawet jak przegrają tego seta, to maksymalnie różnicą 6,5 punktami. W dwóch ostatnich meczach MKS Kalisz K walczył w 1 setach z Chemik Police K – raz przegrał 3 punktami a raz nawet wygrał. Pozdrawiam