Kurs: 2.1

Partner: lvbet

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Dzień doberek Wszystkim Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na czwartek spróbuję przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej kobiet: TAURON Liga - Kolejka 7. O godzinie 18.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Piła K - Legionowo K. W środę mocno przestrzeliłem typ dotyczący meczu Jokera Świecie z Chemikiem Police. Trochę mnie fantazja poniosła że postawiłem handicap punktowy na cały mecz, a planowałem pierwotnie postawić +5.5 w pierwszym secie i na styk by weszło. Na czwartek myślę że trochę ostrożniej ale też wyższy kurs od przeciętny. Wyceniany na 2.1 w Lv bet na to że Piła K w pierwszym secie nie przegra o więcej niż o 4.5 pkt. Piła K nie ma najlepszej passy bo przegrały 3 mecze pod rząd. Ostatnio z ŁKS Łódź 3 : 0 na wyjeździe, wcześniej z Wrocławiankami 3 : 1 też na wyjeździe. Legionowo K. w ostatnim meczu wygrały na wyjeździe z Bydgoszczą K. 1 : 3. Wskazówką dla mnie w tym spotkaniu są ostatnie bezpośrednie mecze. 4 z 5 meczy wygrała Piła K co jest dla mnie znakiem, że od początku powinni śmiało zagrać w tym meczu. Myślę że nawet tego pierwszego seta mogą wygrać, ale nie będę tak ryzykował i stawiam na handicap punktowy w 1 secie +4.5 na gospodynie. Pozdrawiam.