Typ: HA 1 set handicap: Chemik Police K -2.5 punkta

baner

Autor:

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na poniedziałek z mojej strony będzie typ z polskiej siatkówki. Na godzinę 17.30 zaplanowano rozpoczęcie spotkania Tauron Ligi, kolejki 5 pomiędzy ŁKS Łódź K a Chemik Police K. ŁKS Łódź K ostatni mecz a dokładniej mecz finalizujący dwumecz wygrały 1 : 3 z Calcit Kamnik K w ramach rozgrywek kwalifikacji do Ligi Mistrzyń kobiet (wcześniej u siebie wygrały z tą ekipą 3 : 0 stąd na spokojnie polski zespół poradził sobie z tamtą drużyną). W między czasie ŁKS Łódź K zagrał z Bydgoszczą K i wygrał z nimi u siebie 3 : 1. Chemik Police K to ekipa której od początku tych rozgrywek nie idzie najlepiej. Mówią o tym najlepiej wyniki: przegrana po tie breaku z Legionowo K na wyjeździe i też po tie braku z Radom K u siebie. Ostatni jednak mecz wygrały u siebie 3 : 0 zBielsko Białą i jest to jakiś znak dotyczący możliwego wejścia tej ekipyna właściwe tory. Ostatnie 3 mecze między analizowanymi drużynami to pewne wygrane w 1 secie przez Chemik Police K. Dlatego też moją propozycja na to spotkanie jest następujące rozwiązanie: 1 set handicap: Chemik Police K -2.5 punkta. Czyli uważam że goście tego spotkania wygrają 1 seta przynajmniej 3 punktami. Czy tak się stanie czas pokaże choć jestem dobrej myśli. Fortuna wycenia taki typ po kursie 2.08.