Typ: HA 1 set handicap: GKS Katowice +3.5

Kurs: 1.94

Partner: Betclic

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników strony twojtyp.pl. Na wtorek mam zamiar przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej: PlusLiga - Kolejka 24. O godzinie 20.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Aluron CMC Warta a GKS Katowice Gospodarze analizowanego spotkania do tej pory rozegrali solidne spotkania. W pierwszym swoim meczu przegrali grając u siebie z Jastrzębskim Węglem, z tym że do rozstrzygnięcia tamtego meczu potrzebny był tie-break. Potem ograli na wyjeździe Skrę Bełchatów 1 : 3 i ostatnio ograli Olsztyn też na wyjeździe 0 : 3. Goście tego meczu w ostatnim meczu przegrali u siebie z Asseco Resovią 2 : 3, wcześniej grając też u siebie wygrali z Stal Nysa 3 : 2, zaś w pierwszy meczu wygrali na wyjeździe z Ślepsk Słupsk 0 : 3. 2 ostatnie mecze bezpośrednie omawianych ekip to wygrane GKS Katowice Ostatni mecz był 7 lutego i GKS na wyjeździe wygrał 0 : 3, zaś wcześniej, 21 grudnia 2019 wygrał u siebie 3 : 1. Dlatego też stawiam w tym meczu na gości, a dokładniej na to że w pierwszym secie zagrają dobrze i że nawet jak przegrają tego pierwszego seta, to maksymalnie 3 punktami. Myślę że stać na to drużynę gości. Wygrywali ostatnio z tym przeciwnikiem to dziś też powinni dać rady w tym pierwszy secie. Kurs na to w Betclicu wynosi 1.94. Pozdrawiam