Typ: HA 1 set handicap: Stal Nysa + 3.5

Kurs: 2.04

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry Wszystkim Uzytkownikom tej strony. Kolejny typ z mojej strony na dziś będzie z siatkówki polskiej, z rozgrywek PlusLigi. Kolejka 19 się kłania i zaplanowany na godzinę 20.30 mecz pomiędzy Asseco Resovia a Stal Nysa. Ja na ten mecz mam następujący typ: 1 set handicap: Stal Nysa + 3.5 i już tłumacze skąd się ten typ wziął. Stal Nysa to beniaminek ligi stara się coś ugrać w lidze choć nie do końca jej to wychodzi ostatni meczu po 5 setowym boju przegrali właśnie z Resovią u siebie. Należy tu dodać że pierwszego seta przegrali w tym meczu 3 punktami. We wcześniejszym meczu przegranym ze Skrą Bełchatów 3: 0 na wyjeździe pierwszego seta Stal Nysa też przegrała 3 punktami. Jeszcze wcześniejszy mecz to wygrana Stali Nysa w pierwszym secie z Czarnymi Radom i czwarty wstecz mecz to także wygrana 1 seta przez Stal Nysa z GKS Katowice. Resovia Rzeszów od trzech meczów wygrywa po 5 setach. Ostatnio z dzisiejszym przeciwnikiem, wcześniej z Czarnymi Radom i z GKS Katowice. Stąd widać że Resovia jeszcze nie weszła na swoje tory i że jest szansa z nimi powalczyć. Udowodniła to ostatnio Stal Nysa która przegrała z nimi po tie-breaku. W tabeli gospodarze tego spotkania zajmują 6 miejsce zaś goście plasują się na 12 czyli 3 od końca miejscu. Ja stawiam że w tym meczu pierwszy set będzie zacięty i że goście nie przegrają go o więcej niż o 3 punkty. Kurs na takie rozwiązanie w Fortunie wynosi 2,04. Pozdrawiam i do następnej analizy.