Typ: HA 1 set handicap: - Trefl Gdańsk +2.5

Zarejestruj się teraz!Odzyskaj Kasę za AKOZgarnij 50% do 300 zł

Autor:

manialec

7 x typer dnia, 5 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzień dobry Wszystkim Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na środę mam zamiar przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej: PlusLiga - Kolejka 1. O godzinie 20.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Asseco Resovia - Trefl Gdańsk Gospodarze analizowanego spotkania od 4 meczy nie przegrywają. Ostatnia wygrali u siebie ze Stal Syna 3 : 1, wcześniej mierzyli się z tą samą drużyną na wyjeździe i też wygrali z tym że 2 : 3. Jeszcze wcześniej na wyjazdach wygrali z Czarnymi Radom 2 : 3 i wygrali z GKS Katowice też 2 : 3. Goście tego meczu w ostatnim meczu przegrali u siebie ze Skrą Bełchatów 1 : 3 (pierwszego seta w tamtym meczu wygrali), wcześniej grając też u siebie przegrali z Kędzierzynem Koźle 0 : 3. Na 5 ostatnich meczy bezpośrednich omawianych 3 razy wygrał Trefl Gdańsk zaś 2 razy wygrała Asseco Resovia. Ostatni mecz był 13 listopada 2019 i wygrał go Trefl Gdańsk u siebie 3 : 0. Gościom od dwóch meczy nie idzie dlatego też stawiam w tym meczu na gości, a dokładniej na to że w pierwszym secie zagrają dobrze i że nawet jak przegrają tego pierwszego seta, to maksymalnie 2 punktami. Myślę że stać na to drużynę gości i będzie chciała w tym meczu przełamać złą serię. Wygrywali ostatnio z tym przeciwnikiem to dziś też powinni dać rady w tym pierwszy secie. Kurs na to w Fortunie wynosi 1.94. Pozdrawiam