Kurs: 1.78

Partner: Betclic

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Nie udało mi się dziś dobrze wytypować polskiej ligi siatkówki kobiet to na sobotę spróbuję coś przeanalizowac z polskiej ligi siatkówki mężczyzn. O godzinie 20.30 mają zagrać ze sobą Verva Warszawa i Czarni Radom. Verva Warszawa ostatni mecz ligowy przegrała u siebie z Trefl Gdańsk 1 : 3. Zaś Czarni Radom przegrali w ostatnim meczu ze Śleps Suwałki 3 : 2. Drużyna ta przegrywa od 4 meczy także nie jest to najlepsza seria. W tabeli gospodarze są na 3 miejscu, na 6 meczy mają 4 wygrane i 2 przegrane mecze, zaś goście są na 11 miejscu i na 7 meczy 2 wygrali zaś 5 przegrali. Mój typ na ten mecz to handicap dla gości w 1 secie +4.5 pkt. Ostatni bezpośredni mecz z lutego tego roku Czarni Radom wygrali u siebie z tym rywalem 3 : 1 no i pierwszego seta wygrali. Wcześniej bo w listopadzie 2019 roku przegrali na wyjeźzie 3 : 0 z Vervą Warszawa, ale pierwszego seta przegrali 3 punktami. Trzeci od końca mecz to też wygrana Vervy u siebie 3 : 0, z tym że pierwszy set Czarni Radom przegrali 4 punktami. Stąd też pojwaił się mój typ który ma uzasadnienie w historii bezpośrednich meczy. Pozdrawiam.