baner

Autor:

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Tak ja pisałem w poprzedniej analizie, dziś postanowiłem przedstawić 4 typy z jednej kategorii. Jako, że ostatnio dobrze mi idzie obstawianie siatkówki to właśnie z tego sportu przedstawię wam dziś 4 typy. Drugi typ jest z mniej egzotycznej ligi. Dziś w polskiej lidze o godzinie 14:45 na przeciw siebie zagrają Aluron CMC Warta oraz Skra Bełchatów. W tym spotkaniu nie ma raczej faworyta, dlatego tak jak w poprzednim typie postanowiłem postawić na wygranego pierwszego seta. Według mnie w pierwszym secie zwycięży Aluron CMC Warta. Aluron CMC Warta znajduje się aktualnie na 6 pozycji w tabeli, natomiast Skra Bełchatów dopiero na 9 miejscu. Formę obie drużyny mają podobną, obie w ostatnich 5 meczach wygrały 3 razy. Aluron CMC Warta jest teoretycznie słabszą drużyną choć aktualne statystyki tego nie wykazują, tym bardziej sądzę, że będą zmotywowani aby to spotaknie wygrać, i dobrze wejdą w mecz wygrywając go. Dodatkowo jak Aluron CMC Warta już przegrywa mecze, ale również jak wygrywa to bardzo często wygrywa pierwszy set, natomiast Skra Bełchatów bardzo często ten pierwszy set przegrywa. W meczach bezpośrednich to również Aluron CMC Warta najczęściej wygrywała pierwszy set i mam nadzieję, że dziś również tak będzie. Pozdrawiam mlody622