Kurs: 1.52

Partner: lvbet

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Lecimy z kolejnymi 2 typami na dzisiaj. Oba pozostałe będą z sportu który trochę częściej ostatnio obstawiam. Mianowicie oba będą z siatkówki. A więc, pierwszy z meczów będzie z jedynego dzisiaj meczu z polskiej ligi. O godzinie 20:30 na przeciw siebie zagrają Aluron CMC Warta oraz Ślepsk Suwałki. W tym meczu faworytem jest Aluron CMC Warta, jednak według mnie ten mecz nie będzie taki jednostronny i zobaczymy przynajmniej 4 sety. Kurs na over 3.5 setów wynosi 1.52 a oferuje go nam LvBet. Obie drużyny mają podobną formę, obie w swoich ostatnich 5 meczach wygrały 3 razy. Drużyny te znajdują się obok siebie w tabeli, Ślepsk Suwałki na 3 miejscu i Aluron CMC Warta na 4 miejscu, jednak Aluron CMC Warta ma rozegranych 5 mniej spotkań od swojego rywala. Obie drużyny mają w tym sezonie dużo wygranych setów, ale również mają średnio przynajmniej 1 przegrany. Ogólnie drużyny również są na podobnym poziomie, poprzedni sezon również skończyli na sąsiadujących pozycjach. Myślę, że tak jak kursy "mówią", Aluron CMC Warta wygrają to spotkanie, jednak nie sądzę, aby poradzili sobie tak dobrze by zwyciężyć 3:0. Mam nadzieję, że Ślepsk Suwałki kolejny raz mnie nie zawiedzie i wygra co najmniej jeden set. Pozdrawiam mlody622