Typ: HA 1 set: Aluron CMC Warta - 2,5 pkt

Kurs: 2.04

miroooo

62 x typer dnia, 28 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam i dzień dobry Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na niedzielę mam zamiar przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej: PlusLiga - Kolejka 22. O godzinie 17:30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta. Goście analizowanego spotkania ostatnie starcie przegrali u siebie z liderem, z Kędzierzynem Koźle 1 : 3, wcześniej zaś mieli 3 mecze pod rząd wygrane, z Czarnymi Radom, z Suwałkami i właśnie z Cuprum Lubin. Z Cuprum Lubin 15 grudnia wygrali 3 : 0 a w setach było: do 23, do 14 i do 19. Gospodarze tego meczu w ostatnim meczu ograli 1 : 3 na wyjeździe Stal Nysę. Wcześniej ograli Czarnych Radom 3 : 0. Na 5 ostatnich meczy bezpośrednich omawianych druzyn w każdym z nich górą była drużyna gości omawianego meczu. A ze oni ostatnio przegrali w lidze to podejrzewam że w tym meczu od początku zaczną grać efektownie. I że przewaga w 1 secie nad drużyną przeciwników wyniesie te przynajmniej 2 punkty. Kurs na to w Fortunie wynosi 2.04 stąd jest to całkiem niezły kurs na zdarzenie które jak szczęście trochę dopisze to powinno być trafne. Liczę na to że drużyna która do tej pory radziła sobie z tym przeciwnikiem na początku meczu udowodni że dobrze jej się gra z tym przeciwnikiem. Pozdrawiam