Typ: 1 set: pierwsze 8 punktów: Skra Bełchatów

Kurs: 1.85

Partner: Betclic

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników strony twojtyp.pl. Na piątek spróbuję jeszcze przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej: PlusLiga - Kolejka 216. O godzinie 17.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów Gospodarze tego meczu w ostatnim spotkaniu wygrali na wyjeździe z MKS Będzin 1 : 3. Przeciwnik w tamtym meczu nie narzucił Kędzierzynowi zbyt wysokich wymagań ale 1 seta urwał liderowi. Goście analizowanego spotkania w ostatnim swoim meczu wygrali na wyjeździe 0 : 3 z Aluron CMC Warta. Wcześniejsze 2 spotkania jednak przegrali, na wyjeździe z Verva Warszawa 3 : 1 i u siebie z Cuprum Lubin 0 : 3. Ostatni bezpośredni mecz pomiędzy Skra Bełchatów a Kędzierzyn-Koźle był 26 września tego roku i górą w tym meczu był Kędzierzyn-Koźle, który wygrał w roli gościa 1 : 3. Biorąc w sumie 5 meczy pomiędzy tymi drużynami to w latach 2019 – 2020 tylko 1 raz udało się Skrze wygrać a było to 16 lutego 2020 w którym to meczu wygrali po tie breaku. Jak jednak przeanalizowałem 3 ostatnie mecze to 1 sety w wykonaniu Skry zwykle były zacięte i dlatego skupiam się na 1 secie, a dokładniej na tym że gości pierwsi dojdą do 8 punktu w 1 secie. Pierwszy set nie raz w wykonaniu tych teoretycznie słabszych drużyn jest dobry i na to liczę w tym meczu. Kurs na to w portalu bukmacherskim Betclic to 1.85. Pozdrawiam