Typ: HA 1 set handicap punktowy: Olsztyn +3.5

Kurs: 1.72

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam i dzień dobry Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na środę mam zamiar przeanalizować jeszcze mecz z polskiej piłki siatkowej: PlusLiga - Kolejka 9. O godzinie 17.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Olsztyn - Jastrzębski Węgiel. Gospodarze analizowanego spotkania ostatnie starcie wygrali u siebie ze Stal Nysa 3 : 1, wcześniej mierzyli się z Vervą Warszawa na wyjeździe i przegrali 3 : 0 a jeszcze wcześniej przegrali z liderem tabeli z drużyną z Kędzierzyna 0 : 3 u siebie. Goście tego meczu w ostatnim meczu ograli 0 : 3 Skrę Bełchatów na wyjeździe. Wcześniej Jastrzębski Węgiel przegrał u siebie z Vervą Warszawa 2 : 3 (pierwszego 2 sety w tamtym meczu wygrali ale cały mecz przegrali), wcześniej grając na wyjeździe przegrali ze Stal Nysą 3 : 1. Na 5 ostatnich meczy bezpośrednich omawianych 3 razy wygrał Olsztyn zaś 2 razy wygrał Jastrzębski Węgiel. I to jest dobry znak dla mnie. 2 ostatnie spotkania pomiędzy wybranymi drużynami to 2 wygrane drużyn Olsztyna i to na wyjeździe. Ostatnio nawet wygrali 0 : 3 a było to 12 listopada 2019 roku. Dlatego też stawiam w tym meczu na gospodarzy, a dokładniej na to że w pierwszym secie zagrają dobrze i że nawet jak przegrają tego pierwszego seta, to maksymalnie 3 punktami. Myślę że stać na to drużynę gospodarzy. Wygrywali ostatnio z tym przeciwnikiem to dziś też powinni dać rady w tym pierwszy secie. Kurs na to w Fortunie wynosi 1.72. Pozdrawiam