Kurs: 1.96

Partner: lvbet

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Czytelników moich analiz. Na piątek mam do zaoferowania typ a zarazem analizę meczu z polskiej siatkówki mężczyzn. Na godzinę 17.30 wyznaczono rozpoczęcie meczu pomiędzy następującymi drużynami: Skra Bełchatów - GKS Katowice. Wg bukmacherów gospodarze tego spotkania są faworytami meczu i ja to też w swoim typie potwierdzam. Z tym że ja skupiam się na 1 secie w którym uważam że drużyna gospodarzy wygra z przewagą -3.5 pkt, czyli wygra innymi słowy do 21 lub wyżej. Czyli 1 secie ich rywale mogą zdobyć max te 21 punktów i typ ten wchodzi. Drużynie gospodarzy ewidentnie od 3 meczy nie idzie. Ostatni ulegli u siebie Jastrzębskiemu Węglowi 0 : 3. Wcześniej przegrali z Asseco Resovią 2 : 3 a jeszcze wcześniej też u siebie przegrali z Treflem Gdańsk. A 4 od tyłu meczu wygrany na wyjeździe był właśnie z GKS Katowice. W setach w tamtym meczu było do 19, do 22 i do 31. Wcześniejsze 3 bezpośrednie mecze pomiędzy Skrą Bełchatów a GKS Katowice i tak samo w 1 secie Skra jedzie równo ze swoim rywalem i wygrywa ze sporą przewagą punktową. GKS Katowice ostatnio ograł u siebie Trefl Gdańsk mimo że 1 seta przegrali aż do 15. Tym razem też stawiam że tego pierwszego seta przegrają kilkoma punktami.