Kurs: 1.7

Partner: lvbet

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Lecimy już z 4 i ostatnim typem na dziś. 4 i ostatni typ również z siatkówki. W tym typie wracamy do polskiej ligi. Dziś o godzinie 20:30 przeciwko sobie zagrają Stal Nysa oraz GKS Katowice. W tym meczu nie ma jasnego faworyta choć lekko niższe kursy są na GKS Katowice. Ja jednak nie jestem w pełni pewny ich zwycięstwa, jednak sądzę, że powinni lepiej wejść w mecz i wygrać pierwszy set. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.7 a oferuje go nam Lvbet. GKS Katowice znajduje się na 7 pozycji w tabeli, natomiast Stal Nysa dopiero na 13 miejscu. Formę również ma lepszą GKS Katowice. W ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy, natomiast Stal Nysa w ostantich 5 meczach wygrała tylko raz. Patrząc na to, to raczej GKS Katowice powinno wygrać ten mecz, jednak ja jakoś nie jestem do tego przekonany choć jest to również dobra alternatywa z kursem 1.65. Jednak patrzałem i Stal Nysa w aż 8 z ostatnich 10 meczy przegrała pierwszy set. Natomiast patrząc, że GKS Katowice są w dobrej formie, w dużej ilości swoich meczy wygywają pierwszy set, dlatego mam nadzieję i przeczucie że dziś również uda im sie pierwszy set wygrać. Pozdrawiam mlody622