Typ: Over Powyżej 75.5 punktów

Kurs: 2.09

Mądrydebil

28 x typer dnia, 3 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Druga propozycja to już siatkówka. Odwołują mecze w Lidze Mistrzów, w polskiej Plus Lidze, więc chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się granie w rosyjskiej Super Lidze. To 8 kolejka rozgrywek, ale dla drużyn grających dzisiaj dopiero 7 spotkanie. O godzinie 13 Krasnoyarsk podejmie Zenit Kazań. To mecz 6 ekipy z obecnym liderem. Gospodarze ugrali 9 punktów w tym okresie, czyli mają na koncie 3 wygrane i 3 porażki. Bilans setów to 10:9. W swojej hali zagrali 4 spotkania i mają bilans 2 wygrane i 2 porażki. Tutaj bilans setów to 6:6. Faworytem w tym spotkaniu raczej nie będą, bo podejmują lidera, który na ten moment ma komplet wygranych spotkań. Przed rozpoczęciem sezonu brali udział w fazie grupowej Pucharu Rosji. W 6 spotkaniach mieli bilans 5-1 i zajęli 2 miejsce awansując do następnej rundy. W lidze tylko raz zagrali do tej pory na wyjeździe no i mieli 5 setowy bój. Mecze w tej hali dla nich nie są najprostsze. Wygrali 4 z 5 meczów, ale tylko raz nie stracili tutaj seta. Wydaje mi się, że gospodarze będą na tyle zmotywowani, że zdołają albo ugrać seta albo przynajmniej sprawić sporo problemów faworytowi, dlatego gram na powyżej 75.5 punktów liczby punktów klubu z Kazania.