Kurs: 2.2

Partner: lvbet

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Tak jak pisałem w jednym z dzisiajszych analiz, dziś chcę powalczyć o typera dnia z kategorii siatkówka, dlatego przedstawiam wam mój kolejny typ z tego sportu. Tym razem zajrzałem w włoską ligę SuperLega. W niej, dziś o godzinie 19:30 na przeciw siebie zagrają Piacenza oraz Ravenna. W tym meczu dużym faworytem jest Piacenza, jednak według mnie nie sądzę aby wygrali ten mecz w setach 3-0. Myślę, że w tym meczu zobaczymy powyżej 3.5 setów. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 2.2 a oferuje go nam LvBet. Piacenza ostatnio dobra forma, 6 miejsce w tabeli, wygrane 3 na ostatnich 5 meczów. Ravenna natomiast znaduje się na 11 pozycji w tabeli, a w ostatnich 5 meczach wygrali tylko raz. Patrząc na to wydaje się, że raczej Piacenza powinna ten mecz wygrać. Dlaczego sądzę że Ravenna ugra seta? Piacenza we wszystkich swoich ostatnich wygranych przegrała minimum jeden set. Ravenna natomiast jak już przegrywa to dość często wygrywa minimum jeden set. Warto też spojrzeć w mecze bezpośrednie. W ostatnich 5 meczach, 4 razy był over 3.5, raz było 3:0 ale wygrała wtedy Ravenna. Myślę, że warto zagrać w tym meczu over setów, szczególnie patrząc jaki jest kurs. Pozdrawiam mlody622