Kurs: 1.54

Partner: lvbet

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Lecimy z trzecim z czterech dzisiejszych moich typów z siatkówki. Tym razem z polski wędrujemy do włoch. We włoskiej lidze (SuperLega) o godzinie 18:00 na przeciw siebie zagrają Vibo Valentia oraz Perugia. W tym meczu równiez nie stawiam na zwycięzcę ponieważ faworytem jest Perugia a kurs na zwycięstwo to tylko 1.3. Jednak według mnie Perugia nie wygra tego meczu nie przegrywając seta. Dlatego więc stawiam na over 3.5 seta w tym meczu. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.54 a oferuje go LVbet. Znajdująca się na 2 pozycji w tabeli Perugia ma w tym sezonie w 9 meczach przegrane tylko 6 setów, jednak tak jak pisałem w poprzedniej analizie na mecz perugii kiedy to grali z milano i również stawiałem na over 3.5 setów (wynik meczu 3:1 dla perugii), tak i dzisiaj sądzę, że mocna passa Perugii się skończyła i zaczną tracić sety, tym bardziej patrząc, że dziś grają z trzecim w tabeli Vibo Valentia. Vibo Valentia w ostatnich 8 meczach wygrało przynajmniej jeden set. Natomiast Perugia w ostatnich 10 meczach na wyjeździe tylko raz nie straciła seta, oraz raz przegrała do zera. Uważam, że to spotkanie będzie zacięte i obejrzymy w nim conajmniej 4 sety. Pozdrawiam mlody622