Typ: Zwycięzca Migalov wygra

Kurs: 2.79

sadiomane

8 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na dziś miałem pewny typ moim zdaniem na handicap azjatycki dla Strasbourga w starciu z Limoges, bo uważam że pewnie wygrają gospodarze ten mecz, niestety na dodanie jest za późno, a dziś byłem mocno zabiegany. Dlatego też proponuję mecz tenisa stołowego. Jak wiadomo codziennie gra Rosyjska liga pro i na 23:45 zaplanowane jest starcie Olega Kutuzuva z Igorem Migalovem. Mój typ na to spotkanie to tieumf tego drugiego. Kurs na jego zwycięstwo to 2.79 w Fortunie. Panowie grali ze sobą wiele razy, a warto zaznaczyć że ostatnio wczoraj i Kutuzov wygrał 3:1 w setach, przegrywając pierwszego seta do 7, by kolejne wygrać odpowiednio do 5, 6 i 7. Też wygrał z Migalovem 7 meczów z rzędu łącznie z wczorajszym, tracąc przy tym tylko 7 setów. Nic dziwnego więc, że jest on zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie mniej jednak każda passa ma swój koniec, myślę że podłapał wczoraj Igor trochę już jego styl na nowo i dziś będzie już zdecydowanie groźniejszy. Nie mówię, że na pewno wygra, bo typ jest bardzo ryzykowny, ale zakładam, że 2 sety ugra z pewnością, a też nie raz już zdążył w swojej karierze Kutuzova ograć, mam nadzieję że dziś będzie podobnie. Zachęcam do zagrania i życzę powodzenia.