baner

Autor:

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam ponownie. Dzisiejsza pierwsza i druga moja analiza okazała  się udana dlatego spróbuję na dziś jeszcze jeden mecz przeanalizować z rosyjskich rozgrywek tenisa stołowego. Na godzinę 22:45 zaplanowano spotkanie pomiędzy następującymi zawodnikami: Oleg Kutuzov - Igor Mikhailov. Oleg Kutuzov  od 3 meczy przegrywa niezbyt to dobra seria no ale co poradzić - teraz czas na przełamanie. Co ciekawe te mecze rozegrane były dziś a 2 ostatnie były właśnie z Igor Mikhailov. Ostatni przegrany z tym zawodnikiem 1 : 3 zaś wcześniejszy 2 : 3. Należy przy tym dodać że historyczne 3 mecze Oleg Kutuzov wygrywał z tym zawodnikiem stąd też pojawił się mój typ - wydaje mi się dość realne postawienie na pierwszy set że tym razem wygra go Oleg Kutuzov. Powinien odegrać się za te 2 dzisiejsze przegrane mecze i powinien zacząć to robić już od 1 seta. Skupiam się tylko na pierwszym secie dlatego że w ostatnim meczu zawodnik ten przegrał dwa pierwsze sety. Teraz myślę że będzie na odwrót. Bukmacher LV Bet wycenia takie wydarzenie po kursie 1.58. Jest to dość niski kurs który przy odrobinie szczęścia powinien wejść. Mam nadzieję że ten mój dzisiejszy trzeci i ostatni typ wejdzie, wczoraj też analizowałem mecz z tenisa stołowego niestety typ tamten okazał się błędny. Mam nadzieję że tym razem będzie dobry. Pozdrawiam wszystkich i do następnego.