Kurs: 1.58

Partner: lvbet

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam ponownie. Dzisiejsza pierwsza moja analiza okazała  się udana zaś kolejna niestety ale okazała się pudłem dlatego spróbuję na dziś jeszcze jeden mecz przeanalizować z rosyjskich rozgrywek tenisa stołowego. Na godzinę 23:45 zaplanowano spotkanie pomiędzy następującymi zawodnikami: Oleg Kutuzov - Suntsov Artem. Oleg Kutuzov  od 14 meczy przegrywa niezbyt to dobra serioa no ale co poradzić. Trzy ostatnie swoje mecze przegrał po 0 : 3 w związku z tym wydaje mi się że nie jest ostatnio w najlepszej formie. Suntsov Artem ostatni swój mecz wygrał po 5 setowym boju. Wcześniejszy wygrał po czterech setach zaś jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki z analizowanym przeciwnikiem to dwa ostatnie bezpośrednie mecze wygrał z nim po 3 : 0 dlatego też wydaje mi się dość realne postawienie na pierwszy set że tym razem też wygra. Skupiam się tylko na pierwszym secie dlatego że w ostatnim meczu zawodnik ten przegrał dwa pierwsze sety po tym wygrał trzy kolejne. Myślę że tym razem tego błędu nie popełni i od początku skupi się aby tego pierwszego seta nie przegrać aby potem nie gonić wyniku a że ostatnio wygrywał z tym przeciwnikiem to wydaje mi się że są ku temu spore szanse. Bukmacher LV Bet wycenia takie wydarzenie po kursie 1.58. Jest to dość niski kurs który przy odrobinie szczęścia powinien wejść. Mam nadzieję że ten mój dzisiejszy trzeci i ostatni typ wejdzie, dawno nie analizowałem meczu z tenisa stołowego, ostatnio chyba wtedy gdy praktycznie wiele meczów było wycofanych to był jeszcze początek roku. Pozdrawiam wszystkich i do następnego.