Kurs: 1.8

Partner: lvbet

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Wczoraj znów słaby dzień, tym razem 0 trafionych typów na 2, nie wiem co jest z moją aktualną formą typerską. Patrząc, że ostatnio analizy mi nie idą i nie mam szczęścia, to na początek dzisiejszego dnia znalazłem typ, który zanalizowałem na szybko ale bardziej liczę na szczęście mimo, że go ostatnio nie mam. A więc typ jest z tenisa stołowego. Dokładniej, z rosyjskiej ligi (Liga Pro). Dziś o godzinie 7:15 przeciwko sobie zagrają Kulikov S. oraz Kharlakin O. W tym spotkaniu tak na prawde nie ma faworyta, jednak ja stawiam na wygraną Kulikov S. Dlaczego akurat na niego? A więc szybka analiza. Kulikov S. w ostatnich 5 spotkaniach wygrał aż 4 razy, także ostatnio grało mu się całkiem dobrze i miejmy nadzieje dziś pokaże taką samą formę. Natomiast Kharlakin O. w swoich ostatnich 5 meczach nie wygrał ani razu, także ostatnio słaba forma, i nie grał zbyt dobrze bo tylko jedną grę przegrał w 5 secie, reszta to przegrane pogromem do 0 lub 1 seta. Dodatkowo patrząc na mecze bezpośrednie tych panów widzimy, że 2 z 3 wygrał Kulikov S. Miejmy nadzieję, że i dzisiaj uda mu się wygrać i zacznę dzień z trafionym typem. Pozdrawiam mlody622