Kurs: 1.74

Partner: Betfan

ElAlma

35 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Miroslav Minkov zagra z Konstantinem Churinem. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 73.5 punktu. Minkov na moment, gdy piszę tę analizę, nie rozegrał dziś choćby jednego meczu. Wczoraj miał dość przeciętny dzień, zakończył go z bilansem 2-2, aż 3 mecze kończąc po 3 setach. Generalnie ostatnio dyspozycja Miroslava nie jest rewelacyjna, wygrał tylko 4 z poprzednich 10 spotkań w Lidze Pro. Nieco lepiej wygląda sytuacja Churina. Konstantin również nie zagrał dziś choćby jednego meczu. Wczoraj jednak zakończył swój dzień w tych rozgrywkach z bilansem 3-0, więc może być z siebie jak najbardziej zadowolony. Jego ostatnich 10 spotkań to bilans 5-5, więc rewelacji nie ma, ale jednak wtorkowe wyniki były dla Konstantina wręcz świetne. Wszystkie rozegrane w tym roku spotkania pomiędzy Minkovem a Churinem kończyły się na minimum 4 setach. 3 z 5 tych meczów kończyły się wynikami 3:2. Liczę tutaj na kolejny wyrównany mecz pomiędzy Miroslavem a Konstantinem. H2H wygląda obiecująco i choć wyniki ostatnich spotkań lepiej wyglądają u Churina, to jednak według mnie Minkova jak najbardziej stać na wygranie przynajmniej jednej partii. Liga Pro to na tyle nieprzewidywalne rozgrywki, że Miroslav nawet grając ostatnio poniżej oczekiwań może tutaj sprawić sporo problemów Churinowi. Liczę na wyrównany mecz i najlepiej pięciosetowy pojedynek tych dwóch graczy.