Typ: Zwycięzca Petrochenko

Kurs: 1.52

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszyzstkich bardzo serdecznie w moim pierwszym typie po jedno dniowej przerwie, nic ostatnio nie wchodzilo wiec jeden dzien przerwy moze dobrze zrobil i dzisiaj uda sie trafic wreszcie cos z tenisa stołowego ale zobaczymy. Mamy dzisiaj 20 dzien stycznia i przed połnoca przygotowalem spotkanie z Liga Pro mezczyzn w tenisie stołowym dokladnie to spoktnie rozpocznie sie o godzinie 23:45 czasu polskiego i zmierza sie w nim Petrochenko oraz Volkov. Ja dzisiaj stawiam na Petrochenko ze wzgledu ze jest on w naprawde dobrej formie i nie daje szans swojemu rywalowi. Petrochenko dzisiaj zagral az 6 meczy co jhest dosc sporym wynikiem i wygral co prawda i wygral z nich 3 pojedynki wiec win ratio 50% to nie jest zly wynik natomiast jego rywal zagral tez 6 meczy lecz on wszsytkie przegral co pokzuje w jak zlej formie jest jego przeciwnik. w ostanich 10 meczach tylko 1 pokonal swojego rywala co jest narpawde bardzo slabym osiagnieciem. w H2H czyli bezposrednich pojedynach to wlasnie Petrochenko jest caly czas gora w ostanich dniach wygral z nim 7 razy poid rzad wiec jest to naprawde imponujaca liczba i naprawde zdziwi mnie dzisiaj zwyciestwo Volkova dlatego po 1.52 stawiam na Petrochenko zobacyzmy czy sie uda. Pozdrawiam.