Kurs: 1.73

Partner: Betfan

ElAlma

35 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Valery Ivanov zagra z Yuriyem Merkushinem. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 72.5 punktu. Na moment, gdy piszę tę analizę, Ivanov rozegrał dziś 3 mecze i ma bilans 1-2. W każdym z rozegranych spotkań wygrał minimum 2 sety. Wczoraj zagrał 2 mecze, oba przegrał po 2:3. Valery jest jak widać ciężki do ogrania, nawet jak przegrywa to raczej nie do 0 i zawsze potrafi wygrać jakieś partie. Merkushin dziś jeszcze nie grał, ostatnie mecze rozegrał 20 lutego, wtedy zakończył dzień z bilansem 2-2. Co ciekawe, wszystkie te spotkania kończyły się na 3 setach. Obaj gracze zagrali między sobą w tym roku 7 spotkań, w każdym z nich Ivanov potrafił wygrać przynajmniej 1 seta. Dwa z tych meczów kończyły się wygranymi Valerija 3:0, ale moim zdaniem dziś Merkushin wygra minimum 1 partię. Ivanov do tego spotkania przystąpi już po kilku meczach, które niekoniecznie pozytywnie mogą na niego wpłynąć. Z drugiej strony, mocno wątpię, żeby Yuriy był w stanie ograć Valeija bez straty seta. Tak jak już nie raz pisałem, Liga Pro nie należy do tych rozgrywek, które można obstawiać z dużą pewnością. Po raz kolejny gram jednak ten typ za środki bonusowe i w takich przypadkach jak najbardziej warto spróbować za drobne kwoty.