baner

Autor:

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Niestety nie idzie mi ostatnio. W meczu ręczej pomiędzy Vive a PsG było blisko ale tylko blisko bo bez mała całą pierwszą połowę PSG prowadziło to jednak 1 połowa zakończyła się remisem i analizę i zarazem typ coś niefajnego trafiło. Na sobotę z mojej strony tym razem będzie tenis ziemny i mecz pomiędzy Evans D. a Humbert U. zaplanowany na godzinę 15.30 w ramach ATP - SINGIEL: Antwerp (Belgia), twarda (w hali) - Półfinał. Kursy obecnie spadają na Humbert U. i wynosza niecałe 1.6, zaś na jego przeciwnika ponad 2 a nawet niecałe 2.5. Evans D. który zajmuje 35 miejsce w rankingu ATP wygrał ostatnio z Chaczanow K. (17 w rankingu ATP) po 3 setowym boju. Mecz trwał 2 godziny 42 minuty Humbert U. który zajmuje 38 miejsce w rankingu ATP ograł ostatni Harrisa G. 2:0 po 1 godzinie i 38 minutach. Harris G jest sklasyfikowany na 90 miejscu w rankingu ATP. Ostatni mecz pomiędzy analizowanymi przeciwnikami był w lutym 2019 roku w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Quimper (Francja), twarda (w hali) - Półfinał i Evans D. wygrał tamten mecz 2 : 0, zaś w pierwszym secie było 6 : 2. Dlatego stawiam w analizowanym meczu na wygraną Evansa D. w pierwszym secie. Powinno wejść. Pozdrawiam.