Typ: Liczba setów: 3

Kurs: 2.31

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Tak jak pisałem w poprzedniej analizie, tak też sie stało, Korda wygrywa 2:0 a więc mamy już trafiony typ na dzisiaj, postanowiłem więc dodać jeszcze jeden lub dwa, a więc lecimy z drugim typem. Oczywiście znów jest to tenis, tym razem również kwalifikacje do Australian Open, jednak tym razem typ znalazłem u mężczyzn. O godzinie 8:30 na przeciw siebie zagrają Daniel T. oraz Ymer E. W tym meczu faworytem jest Daniel T. jednak ja nie jestem pewny jego zwycięstwa, a tym bardziej w 2 setach. Stawiam więc, że w tym spotkaniu zobaczymy 3 sety. Kurs na taki typ wynosi 2.31 a oferuje go nam Fortuna. Zacznę od szybkiego przedstawienia pozycji w rankingu ATP obu panów. A więc, Daniel T. aktualnie zajmuje 116 pozycję, natomiast Ymer E. dopiero 204 pozycję. Obaj panowie zagrali w tych kwalifikacjach po 2 spotkania. Daniel T. pierwszy wygrał wynikiem 2:1 a drugi 2:0. Natomiast Ymer E. pierwszy mecz wygrał 2:0 a w drugim wygrał 2:1 jednak miał lepszego przeciwnika. Dzisiejszego faworyta kojarzę z tym że czasami "lubi odwalić" i łącząc to z dobrym występem jego dzisiejszego rywala w poprzednim swoim meczu myślę, że jest spora szansa na zobaczenie 3 setów w tym spotkaniu. Pozdrawiam mlody622