Kurs: 1.52

Partner: STS

Kuczko1997

134 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapozn ania sie z moja ostatnia analiza na dzien dzisiejszy.No tak bywa ze jest to juz ostatnia analiza i znowu wracam do typowania i bede codziennie podawal po te 5 typow a jka bedzie to przekonamy sie .Jako ostatnie spotkanie wybralem mecz z tenisa ziemnego a konkretnie turniuej ATP Cordoba i jest to juz mecz finalowy na kortach ziemnych pomiedzy Ramos-Vinolas A. - Cerundolo J.M.Caly czas kursy na Ramosa skacza ale jak najszybciej trzeba pobierac hanidcap +4,5 gema w strone jego rywala po kursie 1.52 w stsie.Wydaje mi sie i licze na to ze w tym meczu jego rywal sie po prostu psotawi i kto wie jha tutaj licze na przynajhmniej jednego seta z jego strony a handicap jest bardzo wysoki a nie chcce mi sie wierzyc aby mial to byc krotki final dlatego taki handicap gram tym bardziej ze nawet przy porazce reprezentanta gospodarzy 2:0 to to rowneiz moze wejsc.Gra on tutaj bardzo dobrze a trzeba przypomniec ze jest to 19 letni zawdonik i licze ze ten mecz po prostu zakonczy sie dla nieho happy endem i tego nawet jednego seta wezmie bo rywal jest mocny ale jesli zagra tak jak w ostatnich meczach to smialo tutaj moze nawet wygrac!