Kurs: 1.61

Partner: Betclic

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam , rozpoczynamy nowy miesiac , Luty nie byl udany , mam nadzieje ze nowe otwarcie bedzie lepsze. Przechodzac do konkretow , pierwszy typ na poniedzialek bedzie dotyczyc turnieju ATP Mężczyzn w Rotterdamie ( Holandia) , przenosimy sie na korty twarde w hali wiec specyfika bedzie inna. Wybralem spotkanie pomiedzy reprezentantem Madziarow Fucsovics M. przeciwko Reilly Opelka topornym Amerykaninem ktorego glowna bronia i praktycznie jedynym atutem jest mega mocny serwis , o jego poruszaniu nie mozna powiedziec za wiele bo jest wolny jak czolg , dlatego tez spodziewam sie bardzo dlugiego spotkania , prawdopodobnie 3 setow i malej ilosci przelamac a raczej Tie-breakow ktore czesto padaja w pojedynkach z jego udzialem. Ta dwojka jeszcze nie grala ze soba ,dlatego stawiam over 21.5 gemow po kursie 1.61 w Betclic. Wegier to 58 rakieta , jego rywala 38. Oboje grali rozna ilosc spotkan w w nowym 2021r. Fucsovics 7 czyli o 3 wiecej z ktorych wygral 5 , Raonic i Gierasimov to rywale ktorym nie sprostal. Na tym turnieju pokonal dwojke : Rinderknech 2-0 padlo 18 gemow i Herbert 20 gemow. Opelka rozegral 4 spotkania notujac 2 porazki . Kolejno 2:0 ze Stachowski ( 1 set na male punkty i lacznie 23 gemy potrzebne byly) by potem przegrac 0:2 Van De Zandschulp porazka z niej notowanym rywalem po dwoch setach ktore zakonczyly sie Tie-breakiem. Na Australian Open pokonal 3:0 Lu Y-H i przegral 2-3 z Fritz. Tutaj zaczyna w przeciwienstwie do rywala ktory byl kwalifikantem. Jakos ciezko mi uwierzyc by Opelka dal sie ograc i nie padlo w tym meczu co najmniej 22 gemy .