Typ: 1 set, Struff J-L. liczba gemów +4.5

Kurs: 1.92

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Mój typ na wtorek tym razem będzie z dziedziny jaką jest tenis ziemny i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wybrane spotkanie będzie z rozgrywek ATP - SINGIEL: Vienna (Austria), twarda (w hali) - 1/16-finału. Na godzinę 11.00 zaplanowano rozpoczęcie meczu pomiędzy Tsitsipas S. a Struff J-L. Tsitsipas S. jest sklasyfikowany w rankingu ATP na 5 miejscu. Ostatni swój mecz rozegrał 9 października tego roku i przegrał go 2 : 3 z Djokovic N. (Djokovic N. zajmuje 1 miejsce w rankingu ATP). Było to w ramach ATP - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna - Półfinał. Zawodnik ten wcześniej wygrał 5 swoich meczy w ramach tego samego turnieju. Także forma u niego była i pewnie jest dobra. Struff J-L. zajmuje 32 miejsce w rankingu ATP. Ostatni swój mecz rozegrany w ramach ATP - SINGIEL: Kolonia 2 (Niemcy), twarda (w hali) - 1/8-finału i przegrał go 1 : 2 z Nishioka Y. (56 w rankingu ATP). Wcześniejszy mecz wygrał 2 : 0 z Cecchinato M. (77 w rankingu ATP) w ramach ATP - SINGIEL: Kolonia 2 (Niemcy), twarda (w hali) - 1/16-finału Ostatnie bezpośrednie spotkanie pomiędzy analizowanymi zawodnikami było rozegrane w lutym tego roku, wygrał go wtedy Tsitsipas S. 2 : 1. Pierwszego seta jednak w tamtym meczu wygrał Struff J-L. Dwa wcześniejsze mecze rozegrane w 2019 roku wygrał jednak Struff J-L., oba po 2 : 1. Dlatego w tym meczu uważam że Struff J-L. w pierwszym secie zdobędzie przynajmniej 5 gemów. Pierwszy set powinien należeć od niego. Fortuna wycenia takie zdarzenie po kursie 1.92. Pozdrawiam.