Typ: Garin.Ch [-5,5] handicap gemowy

Kurs: 1.52

ciapek

134 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry Moi Kochani.Zaczynamy nowy dzień z nowymi nadziejami.Wczoraj dwa typy w tenisa moje nie weszły .Naprzód Monfils Gael na którego stawiałem dał popis nieudolności na korcie .W pierwszym secie wygrywał 3-0 aby następnie przegrać 5 gemów z rzędu i ostatecznie przegrał pierwszego seta 6-4.Potem w drugim secie przy stanie 5-3 Monfils serwował na seta i i nie zamknął go dał się przełamać .W tym gemie popełnił przy w decydującym momencie podwójny błąd serwisowy i ostatecznie przegrał seta 7-5.Potem już nie oglądałem meczu bo nie będę się denerwował .Gael Monfils jak za dawnych czasów dużo interesował się rzeczami nie związanymi z tenisem ,co chwilę łapał się za kostki ,oczywiście musiał na korcie kilka szpagatów i padów zrobić stary dobry Monfils.Potem grał wieczorem Lopez Feliciano ale nie dał rady ugrać 18 gemów .Zaprezentował się dobrze ale zabrakło ciut żeby ugrać seta który byłby kluczowy do pokrycia linii .Altmaier okazał się bardzo wymagającym graczem a Lopez to już jednak nie ten gracz.Dziś biorę pod lupę mecz chilijskiego tenisisty Cristiana Garina z Niemcem Philipem Kohlschreiberem.Faworytem meczu zdecydowanym jest Garin .Kurs na jego wygraną wynosi 1,19 we fortunie.Ja idę w stronę handicapu gemowego -5,5 .Moim zdaniem Garin to wygra dziś z przewagą conajmniej 6 gemów.Garin zajmuje w rankingu ATP 19 miejsce .Zaprezentował się bardzo dobrze w ostatnim turnieju na mączce przed Rolad Garros. W turnieju w Hamburgu doszedł do półfinału gdzie przegrał z Grekiem Tsitsipasem 2-1.Jego dzisiejszy przeciwnik zajmuje w rankigu ATP 86 miejsce .Philip Kohleschreiber ma swoje najlepsze czasy za sobą już .Jest to solidny tenisista ale już nie gra swojego najlepszego tenisa.Zdarzają mu się przebłyski gry ale zdarzają mu się słabsze momenty w grze.Oglądałem go w meczu ostatnio z Fognini Włochem który po po kontuzji nie prezentuje się dobrze i przegrał z nim bo popełniał zbyt dużo błędów.W tym meczu moim zdaniem wygra Garin zdecydowanie .Z fartem.