Typ: Over Jasmine Paolini ugra w meczu powyżej 6,5 gemów

Kurs: 1.75

Partner: Betclic

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry Moi Kochani.Zaczynamy od tenisa .Rolanda Garros.Kobiety WTA.Dziś o godzinie 11 wyjdą na kort Czeszka Petra Kvitova i Włoszka Jasminie Paolini.Jest to druga runda .Faworytem meczu jest Petra Kvitova która w pierwszej rundzie pokonała Dodin w dwóch setach.Petra Kvitova zajmuje w rankingu WTA 11 miejsce.Petra Kwitova nie przepada chyba grać na ziemnej nawierzchni.Ta doświadczona zawodniczka tylko raz dotarła w tym turnieju do półfinału a tak odpadała we wcześniejszej fazie.Nawierzchnia twarda betonowa czy nawierzchnia trawiasta czyli ogólnie nawierzchnie szybkie to nawierzchnie na których Czeszka osiąga najlepsze wyniki.Mocny serwis ,lewa ręka ,mocny płaski forhend i bekhend.Granie na cegle to już inna bajka tu trzeba troszeczkę cierpliwości ,wymiany są dłuższe.granie drop shotów ,dobiegnięcia do siatki jak zagra skrót przeciwnik ,wślizgi ułatwiające dojście do piłki i tu już Petra traci w tych elementach trochę.Jej dzisiejsza przeciwniczka Włoszka Jasminie Paolini zajmuje w rankingu WTA 94 miejsce.Jest to zawodniczka która na ziemnej nawierzchni czuje się najlepiej chyba.Jest to malutka zawodniczka bo mierząca sobie 160 cm wzrostu.Zawodniczka ta w pierwszej rundzie wygrała z Bolsova Zadoinov w dwóch setach.Włoszka w turnieju przed Rolanda Garros grała w Rzymie gdzie wygrała z Sevastovą a następnie przegrała z Simoną Halep w dwóch setach 6-3 i 6-4.Chociaż przegrała ten mecz to ugrała 7 gemów i to jest wyznacznikiem jej możliwości jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych.Simona Halep jest faworytką turnieju w Paryżu.Jest w bardzo dobrej formie i naprawdę wygrać 7 gemów z nią teraz to trzeba grać.Ja dziś stawiam że Paolini ugra w meczu przynajmniej 7 gemów.Myślę że jak zagra swoje to te 7 gemów ugra dziś.Może się pokusić myślę o wygranie seta a i jak wygra mecz to też się nie zdziwię.Z fartem.