Kurs: 1.66

Partner: lvbet

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam jeszcze typ z tenisa ziemnego, z rozgrywek kobiecych: EXHIBITION - KOBIETY: UTR Pro Match Series (Świat), twarda. Co prawda przy wyborze turnieju wybrałem inny rodzaj rozgrywek bo takich nie było do wyboru. Mecz zaplanowano na godzinę 22.30. Lynn Rebecca ostatnie swoje spotkanie wygrała 2 : 0 z Weekley M. Zawodniczka ta nie jest sklasyfikowana w rankingu WTA a strona flashscore wykazuje że oficjalnie do tej pory zagrała 3 razy. McCray Megan czyli jej przeciwniczka też nie jest sklasyfikowana we wspomnianym wcześniej rankingu. Ostatni swój mecz przegrała 0 : 2 a w setach dotkliwie bo 1 : 6 i 0 : 6 z Sanchez A. S. czyli z zawodniczka z 319 miejsca z rankingu WTA. Stąd też wziął się mój typ na ten mecz w którym stawiam że to właśnie ta zawodnicza po tej ostatniej surowej lekcji w 1 secie będzie lepsza i wygra z Lynn Rebecca. Ponadto flashscore wykazuje sporo meczy McCray Megan do tej pory rozegranych i tak pól na pół z nich wygrywała stąd moim zdaniem powinna lepiej ten mecz zacząć. Pierwotnie miałem stawiać na wygraną przez nią całego meczu ale wygrana 1 seta jest wyżej kursowo punktowana stąd pozostał 1 set. Pozdrawiam i do sklikania.