Typ: Over Lorenzo Sonego powyżej 5.5 asów

Kurs: 1.7

Partner: Betclic

Ksysiek98

65 x typer dnia, 9 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

2 runda tenisowego turnieju na kortach twardych w hali w Wiedniu. Do następnej rundy awansował Polak, a więc Hubert Hurkacz. Polak nie miał najłatwiejszego spotkania przedwczoraj. Pokonał co prawda bez straty seta Attilę Balazsa, ale w 2 secie męczył się nie mogąc go skończyć i dopiero w 12 gemie dokończył dzieła zniszczenia. Dzisiaj zadanie przed Polakiem wcale łatwiejsze nie będzie, ale Polak znany jest z tego, że lubi grać na kortach twardych. W meczu z Węgrem zanotował 5 asów serwisowych, a te asy będą właśnie ważne w tym meczu, jednak nie dotyczyć one będą polskiego tenisisty, ale jego rywala. Lorenzo Sonego, czyli 25 letni Włoch pokonał także bez straty seta Serba Dusana Lajovicia. Poradził sobie wydaje się, że lepiej niż Polak, wszak kończył szybko swoje sety. Także dobrze poradził sobie na własnym serwisie notując 9 asów. Ci panowie dobrze się znają, grali już ze sobą w przeszłości. Na kortach twardych chociaż w tym roku Hubert wygrał w Auckland 2:1, a wówczas lepiej na serwisie spisał się Włoch notując 9 asów. 2 lata temu w Chinach także Hubert wygrał 2:1, ale tamto spotkanie było bardziej wyrównane. Dzisiaj uważam, że mocny Włoch postara się o wygraną, ale do tego potrzeba dobrej postawy na serwisie. Co najmniej 6 asów.