baner

Autor:

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam jeszcze typ z tenisa ziemnego. Cerundolo F. - Tirante T. A. to zawodnicy których mecz wyznaczono na godzinę 18.00 w ramach następujących rozgrywek: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lima (Peru), ziemna - Ćwierćfinał. Cerundolo F. w ATP zajmuje 162 miejsce. Ostatnio nieźle mu idzie, od 7 swoich meczy wygrywa a ostatnie 2 mecze to wygrane po 2 : 0. Jego przeciwnik, Tirante T. A. jest na 539 miejscu w rankingu ATP. Po 2 meczach przegranych od 2 ostatnich meczy notuje 2 wygrane. Obie po 2 : 0 z przeciwnikami którzy byli lepiej od niego lokowani w rankingu ATP. 4 marca tego roku analizowani zawodnicy spotkali się ze sobą w ramach rozgrywek: ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Hurlingham (Argentyna), ziemna - 1 16-finału. Lepszy w tym meczu okazał się Cerundolo F. który wygrał 2 : 0. Jednak nie był to dla niego najłatwiejszy mecz. Pierwszego seta wygrał po tie breaku 7 : 6 (7 : 2) zaś kolejnego 7 : 5. Stąd jak widać zawodnik Tirante T. A. nie stoi w tym meczu na straconej pozycji. Myślę że wygra przynajmniej 1 seta w tym meczu. Powinien tym samym odegrać się za tą ostatnią przegraną z tym rywalem. Pozdrawiam