Typ: HA 1 set, handicap w gemach: Watutin A. +1.5

Kurs: 2.22

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Mój typ na czwartek tym razem będzie z dziedziny jaką jest tenis ziemny i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wybrane spotkanie będzie z rozgrywek CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Maia (Portugalia), ziemna (w hali) – 1 8-finału. Na godzinę 12.00 zaplanowano rozpoczęcie meczu pomiędzy Watutin A. - Taberner C. Watutin A. jest sklasyfikowany w rankingu ATP na 252 miejscu. Ostatni swój mecz rozegrał 1 grudnia tego roku i wygrał go 2 : 0 z Lestienne C. (Lestienne C. zajmuje 225 miejsce w rankingu ATP). Było to w ramach tego samego turnieju z tym że 1 16 finału. Zawodnik ten wcześniej miał serię 6 meczów pod rząd przegranych. Taberner C. zajmuje 152 miejsce w rankingu ATP. Ostatni swój mecz rozegrany w ramach tego samego turnieju, 1 16 finału wygrał 2 : 0 z Domingues J. (176 w rankingu ATP). Wcześniejszy mecz przegrał 0 : 2 z Martinez P. (85 w rankingu ATP) w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Marbella (Hiszpania), ziemna - Półfinał. Ostatni i jedyny mecz pomiędzy tymi zawodnikami był w lutym 2018 roku i wygrał go Watutin A. 2 : 0 w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Cherbourg (Francja), twarda (w hali) – 1 16-finału. Dlatego w tym meczu uważam że Watutin A. w pierwszym secie jak nawet przegra to max o 1,5 gema. Pierwszy set powinien należeć do niego. Fortuna wycenia takie zdarzenie po kursie 2.22 Pozdrawiam.