Typ: Over Ilość gemów w meczu: ponad 21.5

baner

Autor:

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na sobotę mam typ z tenisa ziemnego, z rozgrywek: WTA - SINGIEL: Adelaide (Australia), twarda - finał. O godzinie 8.30 mają rozpocząć swój mecz następujące zawodniczki: Świątek I. i Bencic B. Świątek I. to zawodniczka która w rankingu WTA plasuje się na 18 miejscu. Bencic B. zaś to zawodniczka która w rankingu WTA plasuje się na 12 miejscu. Także pewna ale niewielka różnica w zajmowanym miejscu w rankingu WTA jak widać jest. Świątek I. w ostatnim meczu wygrała 2 : 0 z Teichmann J. B. W setach w tym meczu było 6 : 3 i 6 : 2 stąd jak widać był to łatwy mecz dla Świątek. Bencic B. zaś w ostatnim meczu grała z Gauff C. i był to dość długi, trzy setowy mecz a dwa pierwsze sety kończone były po tie breakach stąd cały mecz trwał prawie 3 godziny. W przed ostatnim meczu Bencic zaś spotkała się z krajanką tych rozgrywek, z Sanders S. i ograła ją 2 : 0. Wcześniej zaś wygrała też 2 : 0 z Doi M. Wygląda mi na to że to będzie pierwszy mecz pomiędzy Świątek I a Bencic B. Kiedyś musi być ten pierwszy raz i te zawodniczki zmierzą się ze sobą po raz pierwszy co dla mnie jest pewnym utrudnieniem w analizie. Mimo to uważam że mecz ten powinien być wyrównany i zacięty, jak na finał przystało. Stąd stawiam na ponad 21.5 gemów w tym meczu. Mam nadzieję że wyjdzie.