Typ: Samsonowa L. wygra pierwszy set

Kurs: 1.8

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Mimo że podczas pisania tej analizy Korda jeszcze gra swój mecz to można już raczej uznać że wygra, więc mój wcześniejszy typ wszedł, a więc lecimy dalej. Kolejny mój typ na dzisiaj jest również z tenisa, jednak tym razem zaglądamy do kwalifikacji Australian Open. W jednym z dzisiejszych meczów kobiet znalazłem dość ciekawy typ. A więc, o godzinie 8:30 na przeciw siebie zagrają Samsonowa L. oraz Curenko Ł. W tym meczu faworytką jest Samsonowa L. ja jednak nie stawiam, że wygra mecz a że wygra pierwszy set. Zacznę od przedstawienia pozycji obu pań w rankingu WTA. Samsonowa L. znajduje się aktualnie na 127 pozycji, natomiast Curenko Ł. znajduje się na 146 pozycji. Obie panie zagrały 2 mecze w tych kwalifikacjach. Samsonowa L. oba wygrała wynikiem 2:1, jednak w obu świetnie wchodziła w mecz i w obu meczach pierwszy set wygrała wynikiem 6:0. Natomiast Curenko Ł. pierwszy mecz wygrała 2:1, a drugi 2:0. Wydaje mi się że Curenko Ł. miała troszkę gorsze przeciwniki, a w dodatku jedyny set który straciła to był pierwszy set w pierwszym spotkaniu z dość słabą przeciwniczką. Patrząc na te statystyki czuję, że jest spora szansa że to Samsonowa L. wygra pierwszy set w tym spotkaniu, a kurs 1.8 który oferuje nam Fortuna jest warty zagrania. Pozdrawiam mlody622