Notifications icon

Bonusy

Zakłady wzajemne oferowane przez bukmacherów cieszą się niepohamowaną popularnością na całym świecie. Na dzień dzisiejszy istnieje niezliczona ilość zakładów bukmacherskich oferujących co raz to ciekawsze bonusy dla nowych oraz stałych graczy, które mają na celu utrzymać klienta przy sobie. Największą zaletą bonusów jest fakt, że bukmacher najzwyczajniej w świecie daje możliwość wygrania pewnej sumy pieniędzy bez wkładu własnego, a czasem umożliwia przemnożenie wpłaconych środków w ramach promocji. Nie da się jednak ukryć, że oferty bonusowe oferowane przez bukmacherów są uwarunkowane aktualnymi wydarzeniami sportowymi, stąd, aby nie tracić lukratywnych bonusów należy "być na bieżąco".

Istnieje kilka standardowych, najbardziej popularnych opcji promocyjnych oferowanych przez bukmacherów. Podstawowym bonusem dla nowych graczy jest tzw. bonus od depozytu. Polega on na pomnożenie sumy pierwszej wpłaty gracza. Niestety, nie jest to tak oczywiste jak mogłoby się wydawać. Bukmacherzy oferują gratisowe środki, jednak są one okraszone regulaminem, w którym opisany jest wymagany obrót środków bonusowych, aby możliwa była ich wypłata na konto bankowe. Nie zmienia to jednak faktu, że dla osób stawiających na trafne typy nie stanowi to większego problemu. Kolejną opcją jest tzw. darmowy zakład, czyli freebet. Freebet to bardzo lubiana opcja - jest to po prostu darmowy zakład oferowany przez bukmachera zwykle dla nowych graczy. Opcja jest o tyle fajne, że przy odrobinie szczęścia można wygrać pewną sumę pieniędzy bez nakładów własnych. Zdarza się jednak, że podobnie jak bonus od depozytu freebet jest okraszony wymuszonym obrotem - wszystko jednak zależy od bukmachera oferującego darmowy zakład wynikający z promocji.
Kolejnym standardowym bonusem lubianym przez graczy jest tzw. zakład bez ryzyka. Krótko mówiąc, bukmacherzy dają możliwość postawienia zakładu opiewającego na wyznaczoną stawkę maksymalną, który w razie przegranej zostanie rozliczony jako zakład nieważny, a środki wrócą na konto gracza. Niestety dla graczy zdarza się, że nietrafiony zakład bez ryzyka podobnie jak ww. opcje musi zostać poddany obrotowi wpisanemu w regulamin promocji, co sprawia że w razie porażek środki bonusowe tak czy siak mogą zostać zdefraudowane na korzyść bukmachera.

Wielu bukmacherów oferuje również różnorodne konkursy i turnieje - szczególnie w przypadku dużych imprez sportowych jak mistrzostwa świata w danej dziedzinie, czy igrzyska Olimpijskie. Konkursy i turnieje są różnorodne, jednak w większości z nich chodzi po prostu o efektywne typowanie, kwalifikujące do otrzymania nagród opisanych w regulaminie danego turnieju, bądź konkursu. Z reguły przedmiotem takich konkursów są darmowe zakłady, free spiny, czyli darmowe gry w kasynie internetowym lub loterie finansowe - tzw. jackpoty, dzięki którym osoba uprawniona do loterii może zostać wylosowana i nierzadko wygrać spore sumy pieniędzy. W każdym z konkursów dominuje jednak stara zasada - "nie grasz - nie wygrasz"

Poszukując najnowszych informacji ze świata sportu i zakładów bukmacherskich warto korzystać ze strony twojtyp.pl, która oferuje nie tylko informacje o najnowszych bonusach i promocjach, ale również dostarcza najświeższe newsy ze świata sportu i wszystkiego co dookoła niego.