Betsafe Rejestracja

starstarstarstarstar
ocena: 5.00/5liczba głosów: 2

Jeśli poważnie myślisz o tym, by zarejestrować się na stronie Betsafe bonus bez depozytu, mamy dla ciebie garść najistotniejszych informacji, które zebraliśmy w jednym, wygodnym i przejrzystym artykule. Mamy też specjalne wytyczne, które przeprowadzą cię przez proces rejestracji tak zgrabnie, że będziesz mógł uzyskać całe mnóstwo bonusów i to bez kodu bonusowego! Jeśli bowiem pominiesz nasze instrukcje, pominiesz również możliwość otrzymywania wszystkich bonusów i promocji, jakie dla was przygotowaliśmy. A jest ich sporo... Zatem zachęcamy, by przeczytać nasz artykuł i dokładnie mieć rozeznanie, jeśli chodzi o rejestrację.

Jak skutecznie zarejestrować się na Betsafe?

To wcale nie jest takie skomplikowane, trzeba jedynie dopełnić kilka obowiązków. Pierwszym z nich jest to, że należy kliknąć w banner Betsafe kasyno na stronie Twojtyp.pl. Wówczas zostaniesz przeniesiony na stronę Betsafe przez nasz portal, a tym samym spełnisz pierwsze z wymagań uprawniających do bonusów. Jeśli wszedłeś bezpośrednio na stronę Betsafe Rejestracja, proszę, opuść ją i wejdź przez naszą stronkę, bo pominiesz pierwszy, kluczowy krok i z bonusów nici. Zatem, wróćmy do tematu. Klikasz w banner Betsafe na naszej stronie, zostajesz przeniesiony na ich stronę, a stamtąd do formularza rejestracyjnego. Teraz trzeba zająć się kolejną sprawą, to znaczy – tu już postępując zgodnie z instrukcjami – wpisać swoje dane w formularzu rejestracyjnym. Należy go uzupełnić swoimi prawdziwymi, nieprzekłamanymi danymi, pomijając oczywiście okienko . Warto jest pamiętać, że w twoim interesie jest to, żeby dane były prawidłowe, a to z dwóch powodów. Po pierwsze, trzeba absolutnie przestrzegać zasad uczciwości i nie przekłamywać niczego.

Wszystkie dane są weryfikowane i, jak dobrze zdajesz sobie sprawę, zostaniesz poproszony o skan dowodu osobistego, który nie tylko ma sprawdzić, czy ty to ty, ale również zamknąć sprawę ewentualnych podwójnych, potrójnych, a nawet liczniejszych tożsamości. Takie mnogie tożsamości są oczywiście związane z próbami wyłudzenia dodatkowych bonusów, a wynika to z ich atrakcyjności. Zatem, w trosce o twój dobry interes, ale i nasz brak strat – po prostu o to prosimy i jest to jeden z warunków. A po drugie, musisz pilnować poprawności danych, ponieważ na e-mail, który podasz, przyjdą dalsze instrukcje. Skoro już jesteśmy przy dalszych instrukcjach, chyba pora rzeczywiście przejść dalej. Kiedy już dostaniesz e-mail, zorientujesz się, że jest to krótka wiadomość powitalna, a także – i to chyba najważniejsze – twój indywidualny klucz, który pozwoli ci otrzymywać całe mnóstwo bonusów, jakie proponujemy nowicjuszom, a w późniejszym czasie, nie tylko nowicjuszom. Tego kodu będziesz używać przy deponowaniu pieniędzy, aby uzyskać bonus już na starcie! To dobrze znana ci już procedura, tak się dzieje zresztą za każdym razem. Na wszelki wypadek wyjaśnimy wszystko po kolei, aby nie było żadnych niejasności.

Przy deponowaniu pieniędzy podajesz swój indywidualny klucz, który przyszedł mejlem wraz z powitaniem od Betsafe poker. Proste? Proste. I to właściwie wszystko, bo my z automatu wrzucamy ci kasę na konto i z automatu możesz, a nawet powinieneś nią obrócić. A teraz najlepsze – bonus, jaki otrzymujesz na starcie to aż... 200 złotych! Możesz dostać od nas aż do 200 złotych. Jak to możliwe? Ano, dzięki naszej współpracy Twojtyp.pl wraz z Betsafe bonus bez depozytu ma dla was tak wysoki bonus. Wynosi on aż 50% dokładanej kwoty. Warunkiem podstawowym jest to, że trzeba przekroczyć kwotę 40 złotych, aby załapać się na tę świetną promocję. Wygląda to tak, że jeśli wpłacisz 40 złotych, no to na twoim koncie automatycznie ląduje 20 złotych gratis, czyli łącznie jest to aż 60 złotych! Oczywiście jest też maksimum tej oferty. To właśnie 200 złotych. Nietrudno zatem obliczyć, że aby otrzymać dwie stówki, cztery trzeba wrzucić. A to z kolei daje ostatecznie aż sześćset złotych do obstawienia! Należy jednak pamiętać, że to jest bonus ekskluzywny dla nowicjuszy, czyli tych, którzy właśnie się zarejestrowali i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu rozrywką. Ci, którzy są już z nami jakiś czas, mogą korzystać z innych bonusów, poza tym oni już mieli swoją szansę, kiedy się logowali po raz pierwszy i zdobywali swoje promocyjne pieniądze, potem mnożąc je zresztą po niezłych obrotach. Mniejsza już o to. Wróćmy do warunków, jakie należy spełnić, aby bonus był w pełni legalnie przyznany i nie było możliwości cofnięcia go w żaden sposób.

Po pierwsze, należy obrócić bonusem dziesięć razy i czas, jaki się ma na wykonanie tego podpunktu to miesiąc – trzydzieści kalendarzowych dni. Kurs, po jakim owe obroty mają się odbywać, to minimum 1,8. To może i sporo, ale przy okazji nabiera się śmiałości w swoich próbach podejmowanych przy pierwszych zakładach. Jeżeli nie obrócimy tej kwoty po kursie 1,8 dziesięć razy do trzydziestu dni – nasze środki bonusowe przepadają i nie będzie żadnej szansy, aby ją odzyskać. Zostaje się wówczas z tym, co się wpłaciło na dzień dobry, bez dodatku, jaki otrzymało się od Betsafe android. No, dobrze. Nie zakładajmy jednak czarnych scenariuszy. Przecież nikt nie oprze się takiej okazji i na pewno spełni ten, jak i inne warunki – w końcu 200 złotych piechotą nie chodzi! Co dalej. Grasz w zakłady systemowe? Musisz wiedzieć, że nie liczą się one jako obrót. To ważne, bo później można coś przeoczyć, przeliczyć się i nic z tego dobrego nie wyjdzie, bo z własnej nieuwagi może nam uciec sprzed nosa ważna kaska… Idźmy dalej. Aktywujesz bonus na zakłady bukmacherskie? Nie pograsz bonusem w innych dziedzinach – ani na przykład w pokera czy w kasynie. Tak skonstruowany jest ten bonus, że można go użyć tylko na jednej z tych gałęzi serwisu.

Kolejna uwaga do ciebie jest taka, że jeżeli okaże się, że zdecydujesz się na anulowanie jakiegokolwiek wydarzenia ze swojego kuponu, niestety ten kupon nie będzie się już liczyć do obrotu bonusu. Uważamy, że to jak najbardziej fair – dajemy ci możliwość nieprzegrania, a jednocześnie nie wymagamy niczego w zamian i pozwalamy to rozegrać uczciwie. Ten rodzaj uczciwości jest ważny, bo opiera się na wzajemnym zaufaniu i niedominowaniu którejś z grup, jeśli chodzi o przywileje czy finansową przewagę. Jeśli chodzi o uczciwość, musimy powiedzieć jeszcze o jednej sprawie. Kiedyś bywało tak, że jedna osoba obstawiała ten sam mecz albo to samo zdarzenie na dwa wyniki wzajemnie się wykluczające. Dawało to, w prostym rozrachunku, po prostu obrót finansami i bonusami na koncie. To oczywiście jawna nieuczciwość, dlatego wykluczyliśmy możliwość dokonywania takich machlojek. Może się to skończyć karami i nieprzyjemnościami. Taki sztuczny obrót jest po prostu niedopuszczalny i zdecydowanie trzeba zrezygnować z tego typu zagrań. To wszystko może i brzmi trochę groźnie, ale właściwie musisz pamiętać, że cały nasz regulamin, jak i inne działania są po to, żebyśmy mogli się dobrze bawić i przestrzegać elementarnych zasad, które mają nam ułatwić funkcjonowanie.

 betsafe-rejestracja

Niesportowe bonusy

Wspominaliśmy również o pewnego rodzaju „niesportowości” bonusów. Tak jest i można powiedzieć, że w przeważającej większości wygrywają niesportowe nad sportowymi. Do tego przy niesportowych bonusach czeka na ciebie całe mnóstwo promocji dodatkowych! Za przykład może posłużyć bonus 800 złotych na start. To jest kosmiczna cena, zdajesz sobie z tego sprawę, zatem wyjaśnimy pokrótce, jak to ma działać w takim wypadku. Wchodzisz na stronę Twojtyp.pl, klikasz na banner Betsafe iPhone i zostajesz już automatycznie przekierowany na stronę z kwestionariuszem do wypełnienia. Kiedy już – nomen omen – dopełnisz tych formalności, a przypominamy jedynie o rzetelnie wypełnionym formularzu, między innymi z danymi takimi, jak poprawny adres e-mail i tym podobne, otrzymasz specjalną wiadomość na skrzynkę, której adres miałeś podać, a w wiadomości będzie specjalny klucz dostępu, który pozwoli na uzyskanie wspomnianej kasy. Wpisujesz go później w momencie, kiedy pierwszy raz deponujesz swoje konto. To teraz kilka słów o limitach.

Najważniejszy to ten, że musisz wpłacić minimum 40 złotych. Poniżej tej kwoty bonus się nie naliczy, a tym samym, nie dostaniecie podwójnej kasy. Jeżeli natomiast chodzi o maksa, no t wynosi on aż 800 złotych, co w prostej kalkulacji dać może aż 1600 złociszy na koncie na sam start! Ten wysoki próg maksymalny Bet365 Rejestracja pozwala nam domyślać się, że to już nie przelewki, a gra może toczyć się o naprawdę grube stawki. Jeśli zatem marzy ci się doskonała zabawa w światowym kasynie – wystarczy, że odpalisz komputer i sprawa sama się dzieje. Sprawdziliśmy dokładnie, jak to działa, naprawdę można poczuć się jak w Las Vegas, pełnym światełek i blichtru, którego nie widać chyba w żadnym europejskim mieście. No, ale powróćmy do ważkich konkretów, mianowicie: mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Nie wiem, czy słyszałeś już kiedyś o rozdawaniu darmowych spinów, ale przy naszym bonusie możesz ich dostać aż pięćdziesiąt! Wszystkie one, każdy z nich za absolutne zero, nic dodatkowo się nie płaci! To świetna okazja na tak zwaną rozgrzewkę, będącą dopiero preludium do dobrej zabawy. To wszystko, ta cała oferta wydaje się o tyle ciekawa, że kwoty, o jakich mówimy, są naprawdę bardzo wysokie. Pozwala to również pomyśleć o sporym ryzyku, jakie się podejmuje przy wysokich stawkach. Ale może to i dobrze, że skoro używamy tych samych pieniędzy, a część ich jest na dzień dobry tak nie do końca nasza, to i z lżejszym sercem przeznaczyć je można po prostu na ciekawe zakłady. Wszyscy już doskonale sobie uświadomiliśmy, że bonus, o którym mówimy, dotyczy początkujących, właściwie debiutantów. Tymczasem zdarza się tak, że ktoś szlifuje swe umiejętności i dopiero po odbytym „szkoleniu” przychodzi na naszą stronę, bo wie, że stąd może zgarnąć te wszystkie bonusy. Właściwie nie jest nam to potrzebne do życia: ani taka wiedza, ani jakakolwiek interwencja.

Cieszymy się z każdego nowego, uczciwego i zadowolonego gracza. Zresztą, nie ma w ich zachowaniu niczego, czemu można by się dziwić. W końcu u nas to jest po prostu na granicy przyzwoitości, jeśli chodzi o bonusy i promocje. Należy pamiętać, że w przypadku kasyna, są trzy opcje, na które przeznaczamy pieniądze. Po pierwsze, kasyno, po drugie kasyno live, no i wreszcie po trzecie, najmłodsze nasze dziecko: kasyno mobile. To dobry moment, żeby podkreślić, że mimo starań niektórych jednostek możemy mówić o tym, że po prostu nie da się ustawić trzech bonusów takich samych na te trzy wartości. Ale idźmy dalej. Dopóki nie obrócisz bonusu taką liczbę razy, o jakiej było mowa wcześniej, wszystkie środki, jakie dotychczas miałeś na koncie, zostają zamrożone w innych rozgrywkach. Jak wiadomo, nie jest to na stałe, kiedy już spełni się wszystkie warunki, można spokojnie grać w innych dyscyplinach. Fajne niewątpliwie jest to, że możesz używać tego konta nie tylko jako takiego celu, jaki się ustawiło na początku. W każdym razie, aby porządnie się rozegrać, można później próbować rozmaitych dziedzin, a to jest po prostu bardzo ciekawe, takie rozeznanie na rynku. Ale, przejdźmy dalej jeszcze do kilku ważnych kwestii, jeśli chodzi o bonusy. Musisz bowiem obstawić więcej niż 10% kwoty bonusu przy jednorazowym obrocie albo ewentualnie przy jednorazowym rozdaniu. Pozwala to twojej kasie oddychać, tylko wtedy całość liczy się do obrotu wymaganego w tej sprawie. Aby wypłacić bonus z konta, trzeba nim obrócić czterdzieści razy na zakładach z ryzykiem. Jeśli obstawisz czterdzieści albo nawet i osiemdziesiąt razy na zakładach bez ryzyka, no to nie liczą się one, a więc nie ma co stawiać na parzyste i nieparzyste w ruletce. Jeżeli rozchodzi się o darmowe spiny, o pięćdziesiąt darmowych spinów, no to macie maksymalnie trzy dni, aby je obrócić trzydzieści pięć razy. I to najpewniej kończy serię skomplikowanych zasad, o których musisz pamiętać i których oczywiście musisz przestrzegać. Więcej informacji w naszych innych artykułach.

 Teraz w skrócie opiszemy ci, jak wygląda rozpiska wszystkich promocji, jakie dla ciebie mamy w tygodniu. A ponieważ zgrabnie się układa to właśnie w tydzień wypełniony ciekawymi promocjami, musimy dokładnie przyjrzeć się, co i jak dzień po dniu. Od poniedziałku do niedzieli Betsafe kasyno rejestracja nie pozwala wam się ani na chwilę nudzić, bo ani na chwilę nie zwalniamy tempa z promocjami i bonusami. Staramy się zapewniać wam ciekawe przebiegi rozgrywek, najciekawsze rozwiązania, rezygnujemy z nudy na rzecz wartości zgoła odwrotnych i pomagamy uporać się z nudą, jaka towarzyszy nam dzień w dzień, zwłaszcza, kiedy pracujemy i potrzebujemy jakiejś odskoczni, nawet niewielkiej, jeśli chodzi o dobrą zabawę. Zatem pochylmy się teraz na chwilkę nad kwestią dobrej zabawy, jaka nam towarzyszy dzień po dniu w rozmaitych wydarzeniach, jeśli chodzi o obstawianie pieniędzy na Betsafe Zakłady Bukmacherskie Rejestracja.

betsafe-bonus-powitalny

Jak prezentuje się zatem tydzień z Betsafe i Twojtyp.pl

  • Nowe Automaty na początku tygodnia – w Poniedziałki

W każdy poniedziałek Betsafe Poker Rejestracja ma dla ciebie promocję na nowy automat do gry, jaki pojawia się w ofercie. Wówczas można zgarnąć nawet 50% ekstra od wygranych. Limitem jest 200 zł. Jeśli rozchodzi się o ten bonus, tutaj obowiązują cotygodniowe specjalne zapisy. Jeśli się uda wam wygrać, pieniądze lądują na twoim koncie następnego dnia. Chyba zrozumiałe jest to, że na ten bonus ma się tylko tydzień – do następnego poniedziałku – w związku z czym należy go obrócić do tego czasu raz.

  • Wtorkowy zawrót głowy - Wtorkowe bonusy na blackjacka i różne sloty

We wtorki na Betsafe Zakłady Bukmacherskie figurują na pierwszym miejscu slotowe turnieje oraz turnieje, jakie można rozegrać w blackjacka. Na czym polega turniej w automatach? Należy wygrać z innymi graczami, trzeba wygrać więcej niż pozostali w kolejnych dwudziestu obrotach. Ten, kto wygrywa turniej, zgarnia kasę. Minimalną stawką do zakręcenia maszyną jest złotówka za każdy z dwudziestu obrotów.

  • Super środy dla przegranych!

Środowe wieczory zaczynają się o osiemnastej i trwają do północy. Można wtedy zgarnąć aż 25 złotych za przegraną w konkretnym zakładzie! Wystarczy, że zagrasz w blackjacka exclusive trzy w wersji kasyna live. Wtedy, gdyby okazało się jakoś tak, że pierwszy zakład środy będzie zakładem przegranym, wracamy 25 złotych zakładu na konto do następnego dnia. No i oczywiście tę kwotę traktujemy jak bonus, którym należy co najmniej raz obrócić przed wypłatą.

  • Czwartki ze stówką w kieszeni

W wybranych konkretnie grach, w każdy czwartek możesz dostać aż stówki zwrotu według Opinie o Pinnacle Sports Polska! Jeżeli nachodzi cię ochota na grę, powinieneś ogarnąć na stronie, która gra tym razem bierze udział w bonusie. Trzeba wcześniej po prostu zapisać się na tę konkretną promocję, po czym obrócić w danej grze 200 złotych. Bonus jest w dwóch ratach – odpowiednio czterdzieści i później sześćdziesiąt złotych. Jeśli się już dostanie kasę na konto, tradycyjnie w formie bonusu, aby móc zrobić z niej gotówkę, trzeba najpierw obrócić. Tym razem jest to tydzień i 35 obrotów. Jak zarejestrować się na Betsafe?

  • Ekskluzywne piątki w Betsafe

Piątek, tygodnia koniec i początek! Nie zostawiamy cię bez promocji i bonusów na weekend! Może właśnie tym razem masz ochotę nigdzie nie wychodzić, zostać w domu i dobrze bawić się w swoim własnym towarzystwie przed swoim własnym komputerem? Mamy na to doskonałą radę i pomoc niemalże fachową w tej dziedzinie! Wybrana gra, dwadzieścia rund po złotówce i potem już tylko czekasz na wygraną. Jeśli wygrywasz, do 16.00 tego samego dnia masz już kasę na swoim koncie i masz dokładnie tydzień, by obrócić ją dwa razy. Dopiero potem możesz ją wypłacić ze swojego wirtualnego portfela do prawdziwego.

  • Sobota – dzień bonusów na komórkę!

Jeśli masz potężną chęć zostać w domu, no to oczywiście Betsafe zapewniamy ci rozrywkę na wieczór, jeśli natomiast masz ochotę wyjść, w sobotę masz niepowtarzalną okazję spróbować swojego szczęścia, korzystając ze swojego smartfonu albo tabletu. Wtedy możesz nawet wyjść z domu, a w dalszym ciągu grać na komórce czy tablecie! W sobotnie wieczory między 18.00 i 21.00 możesz zgarnąć do 400 zł!

  • Niedzielne leniwe z żywymi grami

Niedziela to czas, kiedy się lenisz i odpoczywasz. Możemy po prostu odpocząć i spędzić czas na ulubione rozrywce. W każdą niedzielę dostajesz zwrot kasynowy z gry na żywo. Jeżeli bowiem grasz w kasynie live, masz szansę zgarnąć aż 25% od swoich przegranych. Limit to 400 zł.

betsafe-oferta-powitalna

 Do dzieła zatem! Przed tobą tydzień pełen przygód!

Ostatnia aktualizacja: 01/03/2018 09:54

gonzos automat na pieniądze

Zarejestruj się teraz!Odzyskaj Kasę za AKOZgarnij 50% do 300 zł

Ranking bukmacherów luty 2021

Zgarnij 2000 zł na start
333 zł Bez Ryzyka
Zarejestruj się teraz!