Notifications icon

Borussia złoży ofertę za Piątka?

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

CalcioMercato informuje, że Krzysztof Piątek już niebawem może zmienić barwy klubowe i przenieść się do Borussii Dortmund. Według Włochów klub z Bundesligi ofertę za reprezentanta Polski złoży już w zimowym okienku transferowym.

Borussia złoży ofertę za Piątka?

Zawodnik Genoi ma już w tym sezonie dziewięć bramek w siedmiu spotkaniach na boiskach włoskiej Serie A. Tym samym, na Półwyspie Apenińskim jest on gwiazdą, którą obserwuje wiele mocniejszych klubów niż Genoa.

Serwis CalcioMercato.com donosi, że dużą ofertę za Piątka szykuje Borussia Dortmund. Włosi informują, że włodarze tego klubu nie chcą czekać do lata, gdyż wówczas do wyścigu włączyć się może między innymi Bayern Monachium.

Na razie prezydent Genoi, Enrico Preziosi, ostrzega, że jego gwiazda nie jest na sprzedaż w styczniu. Wiele z pewnością zależy jednak od oferty. Ta w wysokości około 30-35 milionów euro mogłaby przekonać włodarzy Genoi do sprzedaży Polaka. Oferta Borussii opiewać ma właśnie na 35 mln euro, a więc jego transfer już zimą nie jest wcale nieprawdopodobny.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2018/10/10 08:01

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy