Notifications icon

Brzęczek obserwuje 22-letniego Anglika?

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Brytyjskie media donoszą, że 22-letni Matty Cash, który aktualnie gra w Nottingham Forest, jest od dłuższego czasu obserwowany przez skautów Jerzego Brzęczka. Według Brytyjczyków może on zagrać w reprezentacji Polski już na Euro 2020.

Brzęczek obserwuje 22-letniego Anglika?

Cash to jeden z kluczowych piłkarzy Nottingham Forest, który przedłużył niedawno kontrakt z klubem z zaplecza Premier League. Jak informuje "The Athletic", skauci Jerzego Brzęczka obserwują 22-latka, odkąd okazało się, że jego babcia pochodziła z Polski.

Skauci ze sztabu selekcjonera reprezentacji Polski mieli wielokrotnie obserwować Casha podczas spotkań Championship. 22-letni Anglik nominalnie jest prawym pomocnikiem, ale może również występować jako prawy obrońca.

Od sezonu 2016/2017 regularnie występuje on w pierwszym składzie swojej drużyny. W obecnym sezonie zagrał w 16 meczach, strzelając w nich dwa gole i dokładając do tego dwie asysty. Jego zespół natomiast walczy o awans do Premier League, mając 5 punktów straty do 2. pozycji, która daje bezpośredni awans do Premiership.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/11/29 10:23

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy