Notifications icon

Cebula zawodnikiem Rakowa

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Marcin Cebula został nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa. 24-latek z zespołem spod Jasnej Góry związał się trzyletnim kontraktem.

Cebula zawodnikiem Rakowa

foto: pilkanozna.pl

Od początku swojej piłkarskiej kariery Cebula był związany z Koroną Kielce. Jednak jego umowa obowiązywała do końca poprzedniego sezonu. Po spadku zespołu ze świętokrzyskiego na zpalecze PKO Ekstrsklasy piłkarz postanowił poszukać nowych wyzwań i przeniósł się do Częstochowy, pozostając tym samym na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce. Jego kontrakt z Koroną ma obowiązywać do końca czerwca 2023 roku z możliwością przedłużenia go o dwanaście miesięcy.

- Marcina Cebulę obserwowaliśmy od długiego czasu. W obecnym sezonie nadarzyła się okazja, by go sprowadzić do Rakowa, z czego skrupulatnie skorzystaliśmy. Widzimy w nim duży potencjał. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie stworzyć Marcinowi takie warunki, które pozwolą mu na pełne wykorzystanie potencjału. Będzie to korzyść dla niego, jak i dla naszego zespołu - powiedział Paweł Tomczyk, kierownik działu skautingu w Rakowie.

W minionym sezonie Cebula wystąpił w 26 ligowych meczach Korony. W tym czasie strzelił dwa gole i zapisał na swoim koncie jedną asystę.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/07/30 12:40

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy