Kurs: 1.8

Partner: Betfan

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na dziś dla odmiany mam coś z ligi chińskiej, z rozgrywek koszykówki faza play off z meczu zaplanowanego do rozpoczęcia na godzinę 13.35 pomiędzy takimi drużynami jak: Guangzhou - Xinjiang. Będzie to 3 runda. Na ten moment drużyna Guangzhou przegrywa z Xinjiang 0 - 2 w serii. Pierwszy mecz Xinjiang wygrali u siebie 108 - 91 (1 kwarta 23 do 25), następnie zaś wygrali 113 - 86 (1 kwarta 26 - 21). Jednak patrząc na wcześniejsze bezpośrednie mecze tych drużyn to wychodziło tak (przynajmniej w 3 wcześniejszych meczach), że Guangzhou grając u siebie, czy też Xinjiang grając u siebie, wygrywali. Stan rywalizacji nie daje zbyt wielkiego pola manewru drużynie Guangzhou. 1 kwarta powinna tu należeć do drużyny gospodarzy. Prawdopodobnie cały mecz może być też ich wygraną, bo Xinjiang wygrywając 2 wcześniejsze mecze może mieć trochę niższą motywację niż ich rywale. Guangzhou w fazie zasadniczej rozgrywki zakończyli na miejscu nr 10. Po 52 meczach rozegranych mieli 29 wygranych i 23 przegranych spotkań. Xinjiang w fazie zasadniczej rozgrywki zakończyli na miejscu nr 3. Po 52 meczach rozegranych mieli 41 wygranych i 11 przegranych spotkań. Ja stawiam tu na handi na 1 kwartę: Guangzhou +3,5 pkt. Gospodarze przycisną tu od początku meczu swojego rywala, mają trochę do odrobienia. Betfan ma to u siebie jako kurs 1.80. Do następnego.