Typ: 1. połowa - zwycięzca - Barcelona

Kurs: 1.53

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Ostatni tydzień dość średni w moim wykonaniu jeżeli chodzi o typy. Dlatego zrobiłem sobie małą przerwę. Mam nadzieję, że po przerwie szczęście będzie bardziej dopisywać. Na dziś na razie przygotowałem tylko 2 typy ale na pewno coś jeszcze znajdę. Na razie znalazłem po jednym typie z koszykówki i tenisa. Lecimy więc z typem z koszykówki. Typ znalazłem w jednym z dzisiejszych spotkań w Euroleague. Tam, dziś o godzinie 19:00 na przeciw siebie zagrają Zenit Petersburg oraz Barcelona. W tym meczu faworytem jest Barcelona i ja również stawiam w ich kierunku. Myślę, że Barcelona powinna wygrać pierwszą połowę tego spotkania. Kurs na ich wygraną w pierwszej połowie wynosi 1.53 a oferuje go nam Betfan. Drużyny te zagrały już 3 spotkania w ćwierćfinale. Wynik po tych 3 meczach wynosi 2:1 dla Barcelony. Obie drużyny są w dobrej formie, jednak według mnie Barcelona prezentuje lepszy poziom. W dodatku zauważyłem, że Barcelona bardzo często wygrywa pierwsze połowy w swoich spotkaniach. Tak również było w większości meczów bezpośrednich pomiędzy Zenitem i Barceloną. W aż 6 z 7 meczów Barcelona wygrywała pierwszą połowę i mam nadzieję, że dziś również tak będzie. Pozdrawiam mlody622