Kurs: 1.92

Partner: STS

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Ostatni tydzień dość średni w moim wykonaniu jeżeli chodzi o typy. Dlatego zrobiłem sobie małą przerwę. Mam nadzieję, że po przerwie szczęście będzie bardziej dopisywać. Na dziś przedstawiłem już 2 typy, jeden się zazielenił a drugi jest w drodze. No i wypatrzyłem jeszcze 2 typy, jeden z piłki nożnej i jeden z tenisa stołowego. Zacznijmy więc od typu z piłki nożnej. Swój typ znalazłem w Argentyńskich rozgrywkach Copa de la Liga Profesional. Tam, dziś o godzinie 23:00 na przeciw siebie zagrają drużyny Velez Sarsfield oraz Patronato. W tym meczu faworytem jest drużyna gospodarzy a więc Velez Sarsfield i ja również stawiam w ich kierunku. Myślę, że powinni w tym meczu ustrzelić minimum 2 bramki. Kurs na over 1.5 bramek drużyny Velez Sarsfield w tym meczu wynosi 1.92 i oferuje go nam STS. Mamy tu mecz pomiędzy liderem Velez Sarsfield oraz ostatnim w tabeli Patronato. Velez Sarsfield jest faworytem, są w dobrej formie, szczególnie u siebie grają bardzo dobrze i strzelają wiele bramek. Natomiast Patronato jest w słabej formie, ostatnio wszystko przegrywają i w prawie każdym meczu tracą minimum 2 bramki. Myślę, że typ warty zagrania bo kurs bardzo fajny. Pozdrawiam mlody622