Kurs: 1.62

Partner: Betclic

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja druga propozycja dotyczaca elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzow to spotkanie w Nikozji na Neo GSP Stadium pomiedzy Omonia a Olimpiakosem Pireus. W pierwszym spotkaniu Grecy wygrali planowo 2-0. Tak jak przypuszaczalem poradzili sobie z czystym kontem. Co prawda do szatni nie zobaczylismy bramek , mimo znaczacej przewagi gospodarzy i mizernosci ze strony gosci. Po zmianie stron Olimpiakos otworzyl wynik dostajac karny za zagranie reka u Omonii. W doliczonym czasie gry zadali decydujacy cios strzelajac po indywidualnej akcji w dolny naroznik. Omonia jechala w mojej ocenie dotad na farcie w 1 rundzie nie mieli wymagajacego przeciwnika Ararat z Armenii , tam gol decydujacy padl w dogrywce , pozniej ponownie doczekalismy sie dogrywki z Legia ktora grala padake i odpadla tylko przez wlasne slabosci , w dodatku oslabiona czerwona kartka. Sil starczylo na 90 minut , w dogrywce stracili gola z karnego i pozniej drugiego na dobicie nie bylo co zbierac . Trzecim przeciwnikiem Omonii byla Crvena Zvezda ktora byl mocnym kandydatem do awansu nie sprostala , padla trzecia dogrywka pod rzad tym razem po bramkowym remisie 1-1 . Serbowie pomylili sie dwukrotnie przy karnych i ponownie Omonia przeslizgnela sie - tak wygladala jej dotychczasowa walka. Teraz po raz pierwszy zagraja rewanz , co prawda u siebie. Beda jednak po sciana a w takiej sytuacji nie znalezli sie jeszcze. Olimpiakos juz nic nie musi moze zagrac na spokojnie , o ich dobra obrone jestem takze spokojny. Omonia musi sie odslonic i strzelic co najmniej 2 bramki ktore dadza tylko dogrywke. Uwazam ze Grecy beda w stanie tak zagrac by nie dopuscic do bramki gospodarzy , samemu strzelajac co najmniej jedna. Typ dotyczyc na 2x i under 3.5 po kursie 1.62 w Betclic. Nie wierze by Olimpiakos przegral z duza slabsza ekipa i zafundowal nam ostre strzelanie na poziomie 4 brame stad pomysl na powyzszy typ. Tak naprawde gol gosci ustawia spotkanie pograzajac miejscowych calkiem z szans.