baner

Autor:

muñequita

19 x typer dnia, 67 x typer tygodnia, 11 x typer miesiąca

Kolejny mój typ to już wtorek i oczywiście piłka nożna. Tym razem wybrałam coś z ligi mistrzów, gdzie w jedynym starciu zmierzą się PSG i Borussia Dortmund. Jestem przekonana, że piłkarze gości będą faulować częściej niż podana przeze mnie granica. Warto grać takie typy u betclica bo tam liczy się też dogrywka. W pierwszym starciu lepsza była Borussia Dortmund, która minimalnie wygrała 1-0. W tamtym meczu piłkarze niemieckiej drużyny faulowali jedenaście razy. Teraz gdy będą musieli bronić wyniku to tym bardziej mogą być zmuszeni przez atakujące PSG do faulowania. Jeśli chodzi o ostatnie starcia Borussi to tych fauli jej piłkarze mieli kolejno dziewięć z Atletico, czternaście z Bayerem Leverkusen, siedem z RB Lipsk i cztery z Augsburgiem. Jak widać, raczej nie faulują aż tak dużo żeby przekraczać podaną przeze mnie granicę fauli. Mimo wszystko ten rewanż to będzie już zupełnie inne starcie i po prostu mogą nie mieć innej opcji niż powstrzymanie szybkich zawodników rywali faulem. Będę w tym starciu bardzo mocno trzymałą kciuki za piłkarzy gości, oby jak najczęściej przerywali akcje przeciwników faulami i pozwolili mi trafić kolejny w tym tygodniu typ. Jeszcze raz przypominam, że na betclic dogrywka też się liczy więc może tym razem też taką zobaczymy i wtedy już raczej bez problemów Borussia przekroczy podaną granicę.